Partner serwisu Visa dla biznesu

Raty 0% na sprzęt Apple dla klientów Alior Banku

Fintek
Fintek
#Alior#Apple
Opublikowano: 16 grudnia 2019, 10:00 Aktualizacja: 16 grudnia 2019, 11:03

Raty 0% na urządzenia Apple to najnowsza oferta Alior Banku. Do 31 grudnia zarówno nowi, jak i obecni klienci banku mogą skorzystać z ratalnych zakupów do 10 tysięcy złotych. Całkowity koszt kredytu wynosi 0 zł.

Raty 0% na sprzęt Apple dla klientów Alior Banku

Aby kupić sprzęt Apple na raty 0%, należy wejść na platformę dla klientów Alior Banku: www.ipromocja.innergo.pl, wybrać produkt, a następnie wskazać opcję płatności ratalnej. Zainteresowani powinni złożyć wniosek o pożyczkę ratalną i w przypadku pozytywnej decyzji zawrzeć umowę i dokończyć proces zakupu.

Świąteczna promocja dla klientów Alior Banku

Oferta jest efektem strategicznego partnerstwa, które jesienią tego roku Alior Bank zawarł z firmą Innergo Systems, partnerem Apple w zakresie rozwiązań mobilnych dla biznesu (Apple Authorised Enterprise Reseller). Dzięki temu porozumieniu klienci banku otrzymali na wyłączność dostęp do platformy sprzedażowej, gdzie mogą kupić urządzenia firmy Apple na wyjątkowych warunkach – czytamy w komunikacie.

Co ciekawe podobną promocję przygotowało samo Apple. Posiadacze Apple Card mogą nabyć urządzenia z „nadgryzionym jabłkiem” w ratach 0%, a dodatkowo otrzymają zwrot 3% wartości zakupowanego produktu. Niestety Apple Card dostępne jest tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Jeśli chodzi o sam Alior Bank, to kilka tygodni temu rozpoczął on pilotaże z czterema fintechami w ramach drugiej edycji programu RBL_Start. Chodzi o takie firmy jak Logic AI, Luna, Zappy AI oraz Domove. Kilka innych projektów jest w fazie zaawansowanej analizy przed rozpoczęciem etapu proof of concept.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

raty-sprzet-apple-klientow-alior-banku