W minionym kwartale łączną wartość transakcji w ramach goodie cashback osiągnęła rekordowe 140 mln PLN, a wrzesień okazał się być najlepszym okresem pod tym względem w historii. Użytkownicy programu wykonali prawie 1 mln transakcji, a na ich kontach naliczono niemal 3 mln PLN zwrotu za zakupy.

Trzeci kwartał tego roku przyniósł również ogromne zainteresowanie innego popularnego produktu goodie – eKarty podarunkowej. Jej sprzedaż wzrosła o prawie 500% r/r. Wzrost wszystkich transakcji na platformie wyniósł 769% a wartość dokonanych za jej pośrednictwem zakupów wzrosła o prawie 900% w stosunku do roku 2019 – czytamy w komunikacie.

Goodie przewiduje kolejne rekordy w listopadzie

Zbliża się okres wyprzedaży i licznych akcji rabatowych, takich jak Singles’ Day, Black Friday, czy Cyber Monday. W związku z tym goodie spodziewa się dużego zainteresowania programem, a nawet pobicia kolejnych rekordów.

– Dodatkowo warto podkreślić, że wśród użytkowników aplikacji, którzy wypróbowali zakupy z cashbackiem, rozwiązanie to wyraźnie zyskuje na popularności. W ostatnich miesiącach obserwujemy nie tylko zwiększoną aktywność użytkowników w tym segmencie, ale zauważamy też, że robią oni coraz większe zakupy, za które otrzymują zwrot pieniędzy. Wartość koszyka zakupowego za październik 2021 r. wzrosła aż o 44% w stosunku do ubiegłego roku  – mówi Wojciech Grudzień, Prezes Zarządu Millennium.

Goodie przygotowało specjalną promocję dla nowych użytkowników, który pobiorą aplikację i dokonają dowolnych transakcji cashback. Można zyskać 15 PLN po zrobieniu pierwszego zakupu z programem i kolejne 15 PLN po następnych trzech. Z promocji mogą skorzystać także osoby, którzy posiadają już aplikację, ale do tej pory nie robiły zakupów z cashbackiem.

Od 7 października br. Polacy mogą korzystać także z nowego rozwiązania od Opery – Dify Cashback. Jest to usługa automatycznego zwrotu pieniędzy za zakupy online u takich partnerami jak m.in. Allegro, AliExpress, Booking.com i Media Expert. Dzięki Dify, Opera oferuje do 30% zwrotu za zakupy w ciągu 30 dni.