To już kolejna oferta pracy w grupie Revoluta. Dzisiaj brytyjski fintech ogłosił, że poszukuje 1000 pracowników na stanowiska sprzedażowe w Polsce, a także na Litwie, w Hiszpanii, Portugalii, Francji, Wielkiej Brytanii i USA. Firma rekrutuje dodatkowo w Krakowie 200 osób do zespołów FinCrime i Customer Support. Obecnie fintech zatrudnia 750 pracowników nad Wisłą.

Revolut Bank rekrutuje pracowników w Polsce

Teraz rekrutacje prowadzi polski oddział Revolut Bank. Zadaniem osoby zatrudnionej stanowisku regulatory compliance manager będzie dbanie o to, aby ramy zgodności wypracowane przez Revolut Bank były zgodne z zasadami obowiązującymi w polskim i unijnym porządku prawnym. Manager ds. compliance ma także odpowiadać za dobre relacje z lokalnym regulatorem.

Regulatory Compliance Manager będzie zatrudniony w Polsce, w lokalnym oddziale Revolut Bank (podmiotu licencjonowanego na Litwie). W ogłoszeniu na Linkedinie czytamy, że jest to kluczowe stanowisko w zakresie rozwoju oferty bankowej Revoluta w Polsce.

Revolut Bank działa w Polsce i na Litwie od końcówki 2020 roku, oferując między innymi produkty kredytowe. Z kolei od początku bieżącego roku usługi bankowe Revoluta są dostępne także na takich rynkach jak Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Estonia, Grecja, Łotwa, Malta, Rumunia, Słowacja i Słowenia.

Następny krok to wprowadzenie Revolut Bank do USA. Fintech złożył już stosowne wnioski o licencję bankową w Stanach Zjednoczonych.