Partner serwisu Visa dla biznesu

Revolut Junior już w Polsce. Na początek dla posiadaczy pakietów Premium i Metal

Fintek
Fintek
#Fintech#Revolut
Opublikowano: 13 maja 2020, 10:10 Aktualizacja: 13 maja 2020, 12:27

Revolut Junior jest już dostępny w Polsce. To nowa aplikacja do zarządzania pieniędzmi zaprojektowana z myślą o rodzicach i dzieciach w wieku od 7-17 lat. Na razie z nowego rozwiązania skorzystają posiadacze płatnych planów Premium i Metal.

Revolut Junior już w Polsce. Na początek dla posiadaczy pakietów Premium i Metal

Revolut Junior wystartował w połowie marca w Wielkiej Brytanii. Teraz trafia także do innych krajów Europy – w tym Polski. Konta w aplikacji mogą być zakładane przez rodzica lub prawnego opiekuna, który jest już użytkownikiem Revolut.

Revolut Junior dostępny dla polskich użytkowników

Usługa składa się z trzech głównych elementów:

  • Nowej aplikacji Revolut Junior, zaprojektowanej tak, by dziecko mogło m.in. łatwo sprawdzić stan konta i otrzymywać powiadomienia o transakcjach,
  • Nowej sekcji w aplikacji Revolut, która pozwoli rodzicowi kontrolować wydatki dziecka,
  • Specjalnie zaprojektowanej karty Revolut Junior dla dziecka.

Rodzice, korzystając ze swoich własnych aplikacji Revolut, będą mogli zarządzać kieszonkowym ich dzieci i własnymi wydatkami z jednego miejsca – co stworzy “centrum dowodzenia” wydatkami rodziny. Będą mogli korzystać z błyskawicznych transferów na konto dziecka oraz szybkiego wglądu w konta i poszczególne transakcje. Rodzice będą mogli ponadto dostawać błyskawiczne powiadomienia o transakcjach dziecka. Usługa obejmuje też ustawienia bezpieczeństwa, pozwalające kontrolować rodzicowi funkcje karty, np. transakcje online – czytamy w komunikacie.

Revolut planuje poszerzenie nowej usługi o szereg funkcjonalności, takich jak: odnawialny limit wydatków, cykliczne doładowania konta (stałe kieszonkowe), funkcje oszczędzania, raporty o wydatkach, wyznaczanie zadań i celów finansowych oraz porady finansowe dla dzieci, kształcące nawyki odpowiedzialnego posługiwania się pieniędzmi.

Brytyjski fintech ma już w Polsce 1 mln klientów. W całej Europie z Revoluta korzysta ponad 10 mln osób.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

revolut-junior-juz-w-polsce-na-poczatek-dla-posiadaczy-pakietow-premium-i-metal