Według danych przedstawionych w Revolut Travel Report, z kartą Revolut na ferie zimowe wyruszyło ponad 50 tys. polskich klientów. Fintech wszedł na rynek turystyczny w ubiegłym roku, kiedy to udostępnił w swojej aplikacji funkcję Revolut Stays. Za jej pomocą można wynająć miejsca noclegowe.

Promocja Revolut dla nowych klientów

Revolut rusza z akcją zachęcającą do podróżowania, którą kieruje do osób niekorzystających dotąd z jego aplikacji. Wcześniej kampania ta została uruchomiona w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych. Od początku lutego jest prowadzona na 10 europejskich rynkach, w tym w Polsce.

Nowi użytkownicy Revolut otrzymają zwrot gotówki w wysokości do 90 zł przy następnej rezerwacji na Kiwi.com, a także bezpłatny dostęp do Revolut Premium przez pierwsze trzy miesiące – czytamy w komunikacie.

Revolut zapewnia, że plan Premium oferuje wyjątkowe rabaty, priorytetową obsługę klienta oraz wcześniejszy dostęp do nowych produktów. Jego posiadacze mogą także skorzystać z wyższego niż w pakiecie Standard oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Revolut.

Kiwi.com to wyszukiwarka, która umożliwia użytkownikom łączenie lotów w ramach tradycyjnych oraz tanich linii lotniczych w jeden plan podróży. Każdego dnia przeprowadzanych jest w niej 50 milionów wyszukiwań połączeń.