Żeby wejść do TOP 10 Revolut musiałby mieć przynajmniej 1,8 mln klientów, czyli jeszcze sporo. Ale biorąc pod uwagę, że w nieco ponad miesiąc firma zyskała 100 tys. nowych polskich klientów, to za rok może znaleźć się już w bankowej ekstraklasie.

Informację o tym, że Revolut ma już 7 mln klientów fintech ujawnił w swojej ostatniej informacji prasowej dotyczącej współpracy z WFF i Rainforest Alliance. Jednak dzisiaj przy okazji informacji o planowanym otwarciu centrum obsługi klienta w Portugalii wciąż widniała liczba 6 mln użytkowników. Nie ma to jednak większego znaczenia, gdyż konkluzja jest taka, że 8,5% użytkowników tej licencjonowanej na Litwie brytyjskiej firmy finansowo-technologicznej pochodzi z Polski.

Wakacje to zapewne był okres żniw dla Revoluta

Urlopy zagraniczne sprzyjają poszukiwaniom rozwiązań, które umożliwią wygodne zarządzanie finansami i dokonywanie płatności za granicą. Co prawda, karty wielowalutowe stają się standardem także w ofercie polskich banków (vide karta Rewolucyjna w Pekao S.A.), to jednak mało, która może pochwalić się taką liczbą dodatkowych funkcji. Niedawno Revolut uruchomił m.in. możliwość darmowego inwestowania w akcje największych amerykańskich spółek giełdowych. Firma stosuje strategię tzw. blitzscalingu, czyli rosnąć za wszelką cenę. Otwarte pozostaje pytanie, czy na dłuższą metę jest to możliwe i … bezpieczne.

kliknij I odbierz darmową kartę revolut