Partner serwisu Visa dla biznesu

Revolut ma już 750 tys. użytkowników w Polsce

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Revolut
Opublikowano: 6 listopada 2019, 12:07 Aktualizacja: 6 listopada 2019, 13:29

Revolut rośnie w Polsce jak na drożdżach. Fintech pochwalił się dzisiaj, że z jego usług korzysta już 750 tys. Polaków. Przy okazji spółka przypomina o promocji, w ramach której nowi użytkownicy mogą otrzymać 20 zł na pierwsze zakupy z wykorzystaniem karty Revolut.

Revolut 750 tys. użytkowników

Wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem. Brytyjski fintech udostępnił także karty Metal w dwóch nowych odcieniach – Silver i Space Grey. Od dziś można je zamówić z poziomu aplikacji.

Revolut chwali się wynikami i powiększa liczbę klientów

W sumie na świecie z usług Revoluta korzysta już ponad 7 mln klientów w Europie. Coraz większą popularnością cieszy się również wspomniany pakiet Metal, do którego dołączyło już kilkaset tysięcy użytkowników. Plan Revolut Metal to dodatkowe benefity w postaci 1% moneyback w każdej spośród 29 wspieranych przez Revolut walut tradycyjnych i 5 walutach cyfrowych, usługi concierge oraz wczesny dostęp do nowych usług, takich jak udostępniona ostatnio platforma do bezprowizyjnego handlu akcjami.

Kilka tygodni temu fintech zaprezentował także wyniki finansowe za 2018 rok. W zeszłym roku Revolut odnotował przychody na poziomie 58,2 mln funtów, ale strata wyniosła niespełna 33 mln GBP. Zgodnie z zapewnieniami firmy strata wynika z dużej skali poczynionych inwestycji, a inwestorom ma bardziej zależeć na zwiększaniu zasięgu usługi, niż zysków.

Kilka tygodni temu Revolut wystartował w Singapurze, a osobą odpowiedzialną za ekspansję na rynek azjatycki jest Polak – Jakub Zakrzewski, Head of Growth w regionie Azji i Pacyfiku. Na etapie beta-testów aplikację Revoluta miało pobrać ponad 30 tys. mieszkańców Singapuru.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

revolut-ma-juz-750-tys-uzytkownikow-w-polsce