Partner serwisu Visa dla biznesu

Revolut nawiązuje współpracę z WeWork

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Revolut
Opublikowano: 8 lutego 2019, 10:33 Aktualizacja: 20 lutego 2020, 14:27

Revolut stawia na klientów biznesowych. Fintech nawiązał współpracę z siecią przestrzeni coworkingowych WeWork, dzięki czemu posiadacze kont Revolut for Business będą mogli korzystać z powierzchni biurowych przez 3 miesiące za darmo.

Revolut żyje z subskrypcji. Fintech zarabia poprzez płatne pakiety, dlatego dba o ich ciągły rozwój. Konta Businnes w aplikacji ma posiadać już 80 tys. użytkowników, którzy płacą za nie minimum 25 funtów miesięcznie. W samej Wielkiej Brytanii Revolut ma pozyskiwać setki nowych klientów biznesowych dziennie. W

Nowa oferta dla klientów Revolut fo Business

Nowa usługa jest dostępna dla klientów Revoluta w Wielkiej Brytanii. WeWork to największa sieć przestrzeni coworkingowych na świecie, która dysponuje 555 lokalizacjami w 97 miastach (4 takie przestrzenie znajdują się w Warszawie). Z oferty WeWork korzystają przede wszystkim startupy, freelancerzy i małe biznesy – czyli właśnie docelowe grupy Revoluta jeżeli chodzi o konto Business.

Revolut oferuje kilka pakietów swoim klientom – darmowy, który jest skierowany do użytkowników indywidualnych, oraz płatne usługi Business, Premium i Metal (dla zamożnych klientów). Posiadacze kont płatnych mogą korzystać z dodatkowych usług oraz cieszyć się ze specjalnych przywilejów.

Dobrym przykładem może być sieć saloników lotniskowych, do których wstęp mają mieć tylko użytkownicy kont Premium i Metal. Dwa z takich punktów Revolut udostępnił także na warszawskim Okęciu. Nie jest tanio, bo jedno wejście kosztuje 25 funtów – chociaż przewidziano jeden darmowy wstęp dla posiadaczy kont Metal. Więcej na temat tego co oferują nowe saloniki lotniskowe udostępnione przez fintech można przeczytać tutaj.

ZDOBĄDŹ DARMOWĄ KARTĘ REVOLUT


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

revolut-nawiazuje-wspolprace-z-wework