Revolut żyje z subskrypcji. Fintech zarabia poprzez płatne pakiety, dlatego dba o ich ciągły rozwój. Konta Businnes w aplikacji ma posiadać już 80 tys. użytkowników, którzy płacą za nie minimum 25 funtów miesięcznie. W samej Wielkiej Brytanii Revolut ma pozyskiwać setki nowych klientów biznesowych dziennie. W

Nowa oferta dla klientów Revolut fo Business

Nowa usługa jest dostępna dla klientów Revoluta w Wielkiej Brytanii. WeWork to największa sieć przestrzeni coworkingowych na świecie, która dysponuje 555 lokalizacjami w 97 miastach (4 takie przestrzenie znajdują się w Warszawie). Z oferty WeWork korzystają przede wszystkim startupy, freelancerzy i małe biznesy – czyli właśnie docelowe grupy Revoluta jeżeli chodzi o konto Business.

Revolut oferuje kilka pakietów swoim klientom – darmowy, który jest skierowany do użytkowników indywidualnych, oraz płatne usługi Business, Premium i Metal (dla zamożnych klientów). Posiadacze kont płatnych mogą korzystać z dodatkowych usług oraz cieszyć się ze specjalnych przywilejów.

Dobrym przykładem może być sieć saloników lotniskowych, do których wstęp mają mieć tylko użytkownicy kont Premium i Metal. Dwa z takich punktów Revolut udostępnił także na warszawskim Okęciu. Nie jest tanio, bo jedno wejście kosztuje 25 funtów – chociaż przewidziano jeden darmowy wstęp dla posiadaczy kont Metal. Więcej na temat tego co oferują nowe saloniki lotniskowe udostępnione przez fintech można przeczytać tutaj.

ZDOBĄDŹ DARMOWĄ KARTĘ REVOLUT