Zmiany w ofercie Revolut for Business to również nowy cennik i zakres usług, dostosowany do różnego typu potrzeb i wielkości przedsiębiorstwa. Klienci biznesowi będą mogli przechodzić na wyższy lub na niższy plan taryfowy, w dowolnym momencie, w zależności od bieżącej koniunktury, sytuacji w firmie i własnego uznania.

Revolut wprowadza darmowe konta dla przedsiębiorców

Nowa oferta ma pomóc przedsiębiorcom zwiększać skalę działania z lokalnej ku globalnej i oszczędzić im zarówno czasu, jak i kosztów związanych z wymianą walut czy obsługą przelewów międzynarodowych. No dobrze, ale w zasadzie co oferuje Revolut for Business? To między innymi tworzenie firmowych kont wielowalutowych, generowanie wirtualnych i fizycznych kart firmowych, a także wysyłanie i przyjmowanie przelewów w 28 walutach – co pozwala płacić pracownikom lub dostawcom bez narażania się na niekorzystne kursy przewalutowań.

zdobądź darmową kartę revolut już teraz

Revolut dla firm umożliwia również integrację z popularnymi aplikacjami biznesowymi takimi jak Slack, Xero, FreeAgent, Zapier, udostępnianie kont nowym członkom zespołu lub księgowym oraz ustawianie zbiorczych lub predefiniowanych płatności oraz ich automatyzacja dzięki otwartemu API. Brytyjski fintech pracuje już nad wdrożeniem kolejnych produktów i usług dla firm do swojej oferty, w tym funkcjonalności do zarządzania wydatkami firmowymi, a także kompleksowej usługi akceptacji i rozliczeń płatności.

W sumie Revolut pozyskał już ponad 6 mln klientów (ponad 500 tys. użytkowników w Polsce) w Europie i zrealizował 550 milionów transakcji wartych 80 miliardów dolarów. Fintech pozyskał finansowanie o łącznej wysokości 336 milionów dolarów, od takich inwestorów jak Index Ventures, Balderton Capital, Ribbit Capital oraz DST Global.