Dwa salony mieszczą się także na warszawskim lotnisku Okęcie (zdjęcia poniżej). Usługa jest płatna 25 funtów za każde wejście (przewidziano jedno darmowe wejście w ramach planu Metal). To opcja, z której warto skorzystać gdy poczujemy się przytłoczeni opóźnionym lotem, kolejkami, słabą ofertą gastronomiczną lub zanikającym WiFi. Wystarczy wtedy wejść w aplikację Revolut i sprawdzić co oferuje lokalny airport lounge.

ZDOBĄDŹ DARMOWĄ KARTĘ REVOLUT

Salony Revolut na światowych lotniskach

W ramach dostępnego z poziomu aplikacji LoungeKey Pass można odszukać i sprawdzić godziny otwarcia najbliższego saloniku lotniskowego, obejrzeć na zdjęciach salki konferencyjne, bar, restauracje i inne wygody. Jeśli uznamy, że warto, generujemy unikalny QR kod, pokazujemy go przy wejściu i wchodzimy. Jeśli podróżujemy z osobą towarzyszącą, rodziną, dziećmi lub znajomymi, możemy im także wygenerować kody i przesłać w aplikacji lub jako screenshot z ekranu naszego telefonu (nawet zdalnie, z drugiego końca świata).

Rozwój tego typu usług jest o tyle istotny, że Revolut zarabia właśnie na płatnych planach Premium i Metal oraz ofercie dla firm. Karol Sadaj, country manager Revolut w Polsce zdradza, że fintech chce stale zwiększać wartość płatnych planów tak by zachęcały użytkowników do wejście na wyższy poziom. Oferta powstała w partnerstwie z Collinson Group.

Przy okazji warto przypomnieć, że od grudnia 2018 roku czat z obsługą klienta z poziomu aplikacji Revolut jest już dostępny w języku polskim. Co więcej fintech oferuje już karty i konta, które są rozpoznawane jako polskie – ułatwia to zasilanie ich przelewami bankowymi i uproszcza wypłaty z bankomatów. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Revolut obsługuje w Polsce ponad 300 tys. klientów indywidualnych i ponad 1 tys. firm. W skali świata fintech posiada już 3,8 mln użytkowników, którzy zrealizowali 270 mln transakcji wartych ponad 40 mld dolarów. Brytyjska firma na świecie ponad 600 osób, najwięcej spośród nich, bo ponad 400 pracowników, w Krakowie. Firma stale rekrutuje do krakowskich zespołów compliance, chargeback, customer support, poszukuje również programistów (Front-end, Back-end, Java/Scala).

fintek poleca: otrzymaj rewolucyjną KARTĘ REVOLUT