Partner serwisu Visa dla biznesu

Revolut startuje z nową aplikacją

Fintek
Fintek
#Fintech#Revolut
Opublikowano: 21 maja 2020, 12:29 Aktualizacja: 21 maja 2020, 12:32

Aktualizacja Revoluta to przede wszystkim zmiana układu funkcji i poprawki graficzne. Nowa aplikacja jest bardziej dopracowana pod względem estetycznym, ale ma też przynieść poprawę wydajności pracy.

Revolut2

Nowa aktualizacja Revoluta dostępna będzie dla użytkowników iOS i Androida. Zmieni się układ aplikacji i funkcji. Przyglądając się screenom można odnieść wrażenie, że graficy Revoluta „poszaleli” – bo mamy dużo ikon, animacji, itp.

Revolut

Poszukaj aktualności w sklepie Google lub App Store

Aktualizacja powinna być dostępna dla wszystkich użytkowników smartfonów z systemem iOS lub Android w ciągu najbliższych dni. Niewykluczone, że nawet dzisiaj. Revolut będzie przyglądać się wydajności aplikacji na starszych urządzeniach.

Revolut3

Revolut 1 mln użytkowników w Polsce

Z fintechu Revolut korzysta 10 mln użytkowników na całym świecie, z tego 1 mln w Polsce. Firma niedawno ogłosiła start w USA. Ponadto fintech w lutym pozyskał 500 mln USD na dalszy rozwój. Pandemia jest dosyć problematycznym okresem dla challenger banków (Revolut ma licencje bankową w UK i na Litwie).  Czas zmniejszonej aktywności ekonomicznej, fintech wykorzystuje m.in. na poprawki technologiczne, tudzież rozwój funkcji „donations”, czyli szybkich bezpłatnych przelewów na cele charytatywne.

/ŁP


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

revolut-startuje-z-nowa-aplikacja