Warto przypomnieć, że w zeszłym tygodniu Revolut uzyskał europejską licencję bankową. Fintech ma już w Polsce 280 000 klientów, a licencja pozwoli na oferowanie zupełnie nowych usług – chodzi między innymi o udzielanie kredytów i przyjmowanie depozytów. Paszportowanie licencji na europejskie rynki może potrwać wiele miesięcy, ale prace nad tym już trwają. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Support w języku polskim i lokalne numery rachunków Revolut

Teraz Revolut stanie się łatwiej dostępny dla osób, które nie posługują się językiem angielskim. Będą one mogły skorzystać ze wsparcia w języku polskim na czacie w aplikacji. To naturalny krok z uwagi na fakt, że w centrum usług w Krakowie pracuje większość spośród 600 pracowników Revoluta. Obecnie jest to już ponad 350 osób.

ZDOBĄDŹ DARMOWĄ KARTĘ REVOLUT

Lokalizując swoje usługi w Polsce fintech odpowiada na głosy użytkowników, którzy chcieli w łatwy sposób przelewać swoje pensje na konto w Revolut. Teraz konto ma polskie numery IBAN, a wydawana karta Mastercard rozpoznawana jest jako polska. Plastiki są rozpoznawane jako polskie już od września bieżącego roku, ale działa to tylko dla nowo wydanych kart. Dzięki lokalizacji usługi w Polsce brytyjski fintech rozwiązał problem tak zwanych opłat surchange – czyli prowizji pobieranych przy wypłatach z bankomatów. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Do końca Świąt Bożego Narodzenia trwa przedłużona promocja na darmowe karty i bezpłatną wysyłkę Revolut. Skorzystało z niej już w Polsce przeszło 30 000 osób. Promocja dotyczy standardowej karty Revolut, kończy się 25 grudnia o północy czasu GMT.

fintek poleca: odbierz rewolucyjną KARTĘ REVOLUT