Partner serwisu Visa dla biznesu

Revolut wprowadza usługę SmartDelay. Darmowy dostęp do saloników lotniskowych

Fintek
Fintek
#Fintech#Revolut
Opublikowano: 31 stycznia 2020, 10:14 Aktualizacja: 31 stycznia 2020, 12:45

Revolut wprowadza nową usługę dla posiadaczy kont Premium i Metal. Jeśli Wasz lot opóźnił się o godzinę lub dłużej, będziecie mogli skorzystać z darmowego dostępu do saloników lotniskowych. To efekt współpracy brytyjskiego fintechu z firmą Collinson, jednym ze światowych liderów w obszarze benefitów i programów lojalnościowych.

Darmowy dostęp do saloników lotniskowych dla klientów Revolut Premium i Metal

Użytkownicy Premium i Metal, dzięki usłudze SmartDelay, będą mogli zrelaksować się i poczekać na opóźniony lot w komfortowym saloniku lotniskowym, niezależnie od tego którą klasą i jakimi liniami podróżują.

Opóźniony lot? Pomoże usługa Revolut SmartDelay

Dostęp do saloniku lotniskowego obejmuje darmowe przekąski oraz napoje, sieć WiFi, prasę i magazyny, a także zaplecze biurowo-konferencyjne (jeśli występuje). Z dala od zatłoczonej hali wylotów, klienci Revolut będą mogli ukoić stres, doładować baterie w telefonie i odpocząć. Użytkownicy Premium będą mogli dodatkowo, nieodpłatnie, zaprosić do saloniku jedną osobę towarzyszącą, a użytkownicy Metal troje współtowarzyszy podróży.

By skorzystać z nowej usługi, użytkownik Premium lub Metal musi wejść do aplikacji Revolut i wprowadzić dane opóźnionego lotu. W momencie gdy opóźnienie zgłoszonego lotu przekroczy 60 minut, klient otrzyma darmowy airport lounge pass, który pojawi się w aplikacji Revolut. Klienci posiadający plany Premium i Metal, gdy ich lot opóźni się o godzinę lub dłużej, otrzymają darmowy dostęp do jednego z 1000 saloników lotniskowych, na 500 lotniskach, w 100 krajach.

Revolut posiada już ponad 10 mln użytkowników w Europie, z czego ponad 900 tys. stanowią klienci z Polski. W grudniu zeszłego roku polscy użytkownicy aplikacji wydali za jej pomocą ponad 340 mln złotych. Polacy chętnie testują także funkcje dobroczynne, gdyż przekazali mikro datki na łączną kwotę 200 tys. zł – wynika z opublikowanego niedawno Revolut Money Report.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

revolut-wprowadza-usluge-smartdelay-darmowy-dostep-do-salonikow-lotniskowych