Partner serwisu Visa dla biznesu

Revolut zachęca przedsiębiorców do założenia darmowego konta

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Revolut
Opublikowano: 25 września 2019, 12:57 Aktualizacja: 25 września 2019, 15:25

Revolut przypomina użytkownikom o możliwości założenia darmowego konta firmowego. Fintech nie będzie pobierał żadnych opłat za prowadzenie takiego rachunku.

Revolut zachęca przedsiębiorców do założenia darmowego konta

Darmowe konta Revolut for Business pojawiły się już w lipcu bieżącego roku. Teraz brytyjski fintech wysyła wiadomości zachęcające do uruchomienia właśnie takiego pakietu. Konto dla przedsiębiorców umożliwia między innymi tworzenie firmowych kont wielowalutowych, generowanie wirtualnych i fizycznych kart firmowych, nielimitowane i bezpłatne przelewy do innych użytkowników Revolut oraz wysyłanie i przyjmowanie przelewów w 28 walutach.

Darmowe konto Revolut for Business

Revolut for Business oferuje także międzynarodowe numery IBAN i prostą integrację z takimi usługami jak Xero, FreeAgent, czy Slack. Fintech chwali się, że przedsiębiorcy korzystający z jego usług mogą płacić pracownikom lub dostawcom bez narażania się na niekorzystne kursy przewalutowań. Rachunek firmowy pozwala także na udostępnianie kont nowym członkom zespołu (lub księgowym) oraz na ustawienie zbiorczych płatności i ich automatyzację dzięki otwartemu API.

W ciągu ostatnich tygodni najbardziej interesującą nowością od Revoluta była bezprowizyjna platforma, umożliwiająca handel akcjami 450 amerykańskich spółek. Od połowy września taka usługa jest dostępna dla wszystkich użytkowników – także tych, którzy nie płacą za prowadzenie konta (konto Standard).

Użytkownicy kart Standard mają do dyspozycji 3 bezprowizyjne transakcje w miesiącu, dzięki którym mogą zainwestować w takie spółki jak Google, Facebook, czy Apple. Natomiast posiadacze kart Premium (29,99 zł miesięcznie) mogą wykonać 8 takich operacji w miesiącu. Z kolei użytkownicy kart Metal (49,99 zł miesięcznie) mogą cieszyć się nielimitowanymi transakcjami. O tym jak działa bezprowizyjna platforma Revoluta przeczytasz w naszej recenzji.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

revolut-zacheca-przedsiebiorcow-do-zalozenia-darmowego-konta