Jak dowiedzieliśmy się od przedstawicieli firmy już jutro Revolut zamierza zapowiedzieć następną funkcjonalność w aplikacji. Więcej szczegółów poznamy w czwartek z samego rana.

Czytaj także: Ustawa o PSD2 przyjęta przez Komisję Finansów Publicznych

Ambitne plany Revolut w Polsce

Najświeższym dodatkiem w aplikacji jest możliwość zlecenia polecenia zapłaty – na razie w euro. Dzięki poleceniu zapłaty użytkownik nie musi już pamiętać o szeregu rachunków do opłacenia. Firma jednak na tym nie poprzestaje…  Revolut stara się o licencję bankową na Litwie, a wcześniej chce uzyskać polski numer IBAN, co otworzy możliwość do korzystania z Revoluta praktycznie jak z normalnego konta bankowego.

ZDOBĄDŹ DARMOWĄ KARTĘ REVOLUT

Fintech chce potroić liczbę klientów w Polsce do końca roku, a kilka dni temu otworzył swoje biuro w Warszawie. Więcej na ten temat można dowiedzieć się z rozmowy z Karolem Sadajem, Country Managerem Revolut w Polsce – Revolut otwiera biuro w Warszawie. Do końca roku chcą potroić liczbę klientów w Polsce.

Z aplikacji korzysta już ponad 50 tysięcy osób w Polsce. Jest to naprawdę dobry wynik, zważając na to, że Revolut nie wydaje praktycznie żadnych pieniędzy na reklamę nad Wisłą. Dodatkowo firma chce wystartować w USA jeszcze w tym roku. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego jak działa Revolut, odsyłamy do tekstu – Revolut ma już 1,5 miliona użytkowników.

Pomimo dobrej passy Brytyjczyków, konkurencja nie śpi. Wczoraj na Fintek.pl pisaliśmy o planach N26, czyli niemieckiego challenger banku, który także planuje ekspansję na terenie Stanów Zjednoczonych. Więcej o N26 i challenger bankach można przeczytać tutaj – N26 przygotowuje się do ekspansji w USA.

Czytaj także: Chcą być konkurencją dla Revoluta. Startuje IgoriaCard

Fintek poleca: kliknij I otrzymaj KARTĘ REVOLUT za darmo