Partner serwisu Visa dla biznesu

Revolut zapowiada kolejne nowości

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Revolut
Opublikowano: 21 marca 2018, 12:22 Aktualizacja: 22 sierpnia 2019, 16:15

Brytyjski fintech stale dodaje nowe funkcje do swojej aplikacji. Na mobilnej platformie Revoluta można już przewalutowywać środki, wykupić ubezpieczenie podróżne, przesyłać pieniądze znajomym, nabyć kryptowaluty, czy zlecić polecenie zapłaty. Na jutro firma zapowiada kolejną niespodziankę.

Korzystaj z fintechu i ratuj planetę. Nowa funkcja w aplikacji Revoluta

Jak dowiedzieliśmy się od przedstawicieli firmy już jutro Revolut zamierza zapowiedzieć następną funkcjonalność w aplikacji. Więcej szczegółów poznamy w czwartek z samego rana.

Czytaj także: Ustawa o PSD2 przyjęta przez Komisję Finansów Publicznych

Ambitne plany Revolut w Polsce

Najświeższym dodatkiem w aplikacji jest możliwość zlecenia polecenia zapłaty – na razie w euro. Dzięki poleceniu zapłaty użytkownik nie musi już pamiętać o szeregu rachunków do opłacenia. Firma jednak na tym nie poprzestaje…  Revolut stara się o licencję bankową na Litwie, a wcześniej chce uzyskać polski numer IBAN, co otworzy możliwość do korzystania z Revoluta praktycznie jak z normalnego konta bankowego.

ZDOBĄDŹ DARMOWĄ KARTĘ REVOLUT

Fintech chce potroić liczbę klientów w Polsce do końca roku, a kilka dni temu otworzył swoje biuro w Warszawie. Więcej na ten temat można dowiedzieć się z rozmowy z Karolem Sadajem, Country Managerem Revolut w Polsce – Revolut otwiera biuro w Warszawie. Do końca roku chcą potroić liczbę klientów w Polsce.

Z aplikacji korzysta już ponad 50 tysięcy osób w Polsce. Jest to naprawdę dobry wynik, zważając na to, że Revolut nie wydaje praktycznie żadnych pieniędzy na reklamę nad Wisłą. Dodatkowo firma chce wystartować w USA jeszcze w tym roku. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego jak działa Revolut, odsyłamy do tekstu – Revolut ma już 1,5 miliona użytkowników.

Pomimo dobrej passy Brytyjczyków, konkurencja nie śpi. Wczoraj na Fintek.pl pisaliśmy o planach N26, czyli niemieckiego challenger banku, który także planuje ekspansję na terenie Stanów Zjednoczonych. Więcej o N26 i challenger bankach można przeczytać tutaj – N26 przygotowuje się do ekspansji w USA.

Czytaj także: Chcą być konkurencją dla Revoluta. Startuje IgoriaCard

Fintek poleca: kliknij I otrzymaj KARTĘ REVOLUT za darmo


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

revolut-zapowiada-kolejne-nowosci