Partner serwisu Visa dla biznesu

Rocznica współpracy PayU i AliExpress. Zniżki dla polskich klientów

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#PayU
Opublikowano: 28 marca 2019, 14:40 Aktualizacja: 28 kwietnia 2019, 14:59

PayU został partnerem kolejnej edycji Wyprzedaży Rocznicowej organizowanej przez platformę zakupową AliExpress. Z tej okazji polscy klienci mogą cieszyć się zniżkami nawet do 50%. Podczas promocji można także skorzystać ze zniżki w wysokości 5 dolarów przy płatnościach za zakupy dokonywanych przez PayU.

Rocznica współpracy PayU i AliExpress. Zniżki dla polskich klientów

Akcja promocyjna potrwa od 28 do 31 marca bieżącego roku. Kluczowymi markami biorącymi udział w tegorocznej kampanii są: Robotrock (producent automatycznych odkurzaczy), czy dobrze znane Polakom Xiaomi.

Wyprzedaż Rocznicowa i promocje na AliExpress

Promocja jest kontynuacją rozpoczętej w 2017 roku współpracy między obiema firmami. Aby z niej skorzystać wystarczy wprowadzić kod PAYU328 w aplikacji AliExpress podczas płatności za pomocą PayU. Dzięki temu każdy klient, który złożył zamówienie powyżej 35 USD otrzyma rabat w wysokości 5 USD. Oferty w ramach Wyprzedaży rocznicowej można znaleźć tutaj.

Platforma AliExpress to część chińskiego giganta Alibaba Group. Szybki rozwój AliExpress w Polsce to przede wszystkim zasługa niskich cen i częstych promocji. W ekspansji na pewno pomogło także partnerstwo z PayU – czyli jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w polskim e-commerce. Współpraca z PayU pozwoliła także Polakom na wybór dobrze im znanych metod płatności i rozliczeń w polskich złotych podczas zakupów na AliExpress.

Warto także wspomnieć o nowoczesnych technologiach dostarczanych przez Alibaba Group. Przykładowo, coraz bardziej popularną funkcją wśród użytkowników AliExpress staje się możliwość wyszukiwania produktów obrazem, która została pierwotnie udostępniona w 2016 roku. Co ciekawe teraz podobną funkcję zamierza wprowadzić największy rywal Chińczyków w Polsce – czyli Allegro. Wyszukiwania za pomocą zdjęć ma pojawić się na platformie pod koniec bieżącego roku. Więcej o nowościach planowanych przez Allegro pisaliśmy tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

rocznica-wspolpracy-payu-i-aliexpress-znizki-dla-polskich-klientow