Akcja promocyjna potrwa od 28 do 31 marca bieżącego roku. Kluczowymi markami biorącymi udział w tegorocznej kampanii są: Robotrock (producent automatycznych odkurzaczy), czy dobrze znane Polakom Xiaomi.

Wyprzedaż Rocznicowa i promocje na AliExpress

Promocja jest kontynuacją rozpoczętej w 2017 roku współpracy między obiema firmami. Aby z niej skorzystać wystarczy wprowadzić kod PAYU328 w aplikacji AliExpress podczas płatności za pomocą PayU. Dzięki temu każdy klient, który złożył zamówienie powyżej 35 USD otrzyma rabat w wysokości 5 USD. Oferty w ramach Wyprzedaży rocznicowej można znaleźć tutaj.

Platforma AliExpress to część chińskiego giganta Alibaba Group. Szybki rozwój AliExpress w Polsce to przede wszystkim zasługa niskich cen i częstych promocji. W ekspansji na pewno pomogło także partnerstwo z PayU – czyli jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w polskim e-commerce. Współpraca z PayU pozwoliła także Polakom na wybór dobrze im znanych metod płatności i rozliczeń w polskich złotych podczas zakupów na AliExpress.

Warto także wspomnieć o nowoczesnych technologiach dostarczanych przez Alibaba Group. Przykładowo, coraz bardziej popularną funkcją wśród użytkowników AliExpress staje się możliwość wyszukiwania produktów obrazem, która została pierwotnie udostępniona w 2016 roku. Co ciekawe teraz podobną funkcję zamierza wprowadzić największy rywal Chińczyków w Polsce – czyli Allegro. Wyszukiwania za pomocą zdjęć ma pojawić się na platformie pod koniec bieżącego roku. Więcej o nowościach planowanych przez Allegro pisaliśmy tutaj.