Partner serwisu Visa dla biznesu

Ruszyła II edycja konkursu „PeoPay z Masterpass”

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 3 marca 2017, 13:20 Aktualizacja: 6 maja 2019, 15:59

Do końca marca br. będzie trwać II edycja konkursu „PeoPay z Masterpass”. Mogą w nim brać udział wszyscy użytkownicy PeoPay. Do wygrania vouchery na kwotę 50 złotych do jednego ze sklepów internetowych: Media Markt, Decathlon, Costa Coffe, inbook.pl, czy Gino Rossi.

Nowa aplikacja Banku Pekao. Poznajcie odświeżone PeoPay.

Użytkownicy, którzy do końca marca br. zrobią zakupy za min. 10 złotych w dowolnym sklepie internetowym za pomocą PeoPay z Masterpass, mogą wygrać voucher na kwotę 50 złotych do wybranego sklepu internetowego tj. Media Markt, Decathlon, Costa Coffe, inbook.pl, czy Gino Rossi. Aby wygrać voucher wystarczy zapłacić za zakupy przy pomocy portmonetki Masterpass połączonej z aplikacją płatności mobilnych PeoPay.

Następnie należy zarejestrować transakcję na formularzu konkursowym dostępnym na dedykowanej stronie www.PeoPayMasterpass.pl oraz wybrać bon do jednego z pięciu sklepów i odpowiedzieć na krótkie pytanie konkursowe. Informacja o wygranej zostanie przesłana na adres mailowy.

Jak to działa?

Jak dokonać płatności PeoPay w ramach Masterpass? Jeśli robimy zakupy na komputerze lub tablecie, to po wybraniu płatności Masterpass należy smartfonem z aplikacją PeoPay zeskanować kod QR z ekranu komputera bądź tabletu, a następnie zatwierdzić transakcję w telefonie. Jeśli natomiast będziemy chcieli zrealizować transakcję na smartfonie, to po kliknięciu na płatność Masterpass, zostanie wyświetlony ekran w aplikacji PeoPay ze szczegółami transakcji, który należy zatwierdzić kodem ePIN.

Aplikacja płatności mobilnych PeoPay dostępna jest dla klientów Banku Pekao SA. Obecnie dzięki PeoPay można płacić w ponad 465 tys. terminali płatniczych w Polsce (czyli ponad 90,5% wszystkich terminali) oraz w blisko 6 milionach terminali na świecie, a także większości sklepów internetowych w kraju i w 300 tys. sklepów internetowych za granicą, w których dostępny jest Masterpass.

[informacja zewnętrzna]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

ruszyla-ii-edycja-konkursu-peopay-masterpass