Partner serwisu Visa dla biznesu

Santander Consumer Bank zaprasza startupy do współpracy

Fintek
Fintek
#Santander#Start up
Opublikowano: 21 lutego 2020, 10:24 Aktualizacja: 10 marca 2020, 11:53

Santander Consumer Bank zaprasza startupy do udziału w V Open Day. Wydarzenie odbędzie się 26 marca we Wrocławiu. Open Day to okazja do tego, żeby poznać ciekawe, nowe pomysły na biznes i narzędzia, które mogą zmienić rynek consumer finance.

Sanatnder Consumer Bank zaprasza startupy do współpracy

Tematem przewodnim V edycji wydarzenia jest „Bank jutra”. Open Day to platforma do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy innowacyjnymi przedsiębiorstwami oraz szansa do zaprezentowania swoich pomysłów i rozwiązań przed szerokim gronem uczestników (w tym m.in. przedstawicielami różnych obszarów biznesowych banku) – czytamy w komunikacie.

V Open Day w Santander Consumer Banku

Tym razem Santander Consumer Bank szuka startupów, które swoimi rozwiązaniami wspierają firmy w wewnętrznych i zewnętrznych procesach – między innymi przy usprawnianiu obsługi klienta i budowaniu pozytywnych doświadczeń w relacji z bankiem.

Startupy będą mogły zaprezentować również pomysły na wsparcie komunikacji i współpracy między zespołami i działami. Dobrze dobrane i odpowiednio wykorzystane narzędzia mogą zoptymalizować procesy zachodzące w firmie, co w konsekwencji przełoży się na lepszą obsługę i większe zadowolenie klienta.

Chętni mogą zgłaszać się za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem: https://www.santanderconsumer.pl/formularze/formularzinnowacje/  Nabór trwa do 6 marca 2020 roku. O zakwalifikowaniu i możliwości wygłoszenia prezentacji wybrani przedsiębiorcy zostaną poinformowani przez zespół Departamentu Strategii i Innowacji Santander Consumer Banku.

To kolejna inicjatywa współpracy ze startupami realizowana przez Grupę Santander. Na początku lutego obyła się V edycja Innovation Day, w trakcie którego zaprezentowano fintechy wybrane do II rundy programu akceleracyjnego AccelUp – którego partnerem jest Santander Bank Polska. Do współpracy zaproszono takie spółki jak BillTech, Quantum CX, Cashy, AdEmotions, Loyalty Tool czy RevDeBug.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

santander-consumer-bank-zaprasza-startupy-do-wspolpracy