Tematem przewodnim V edycji wydarzenia jest „Bank jutra”. Open Day to platforma do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy innowacyjnymi przedsiębiorstwami oraz szansa do zaprezentowania swoich pomysłów i rozwiązań przed szerokim gronem uczestników (w tym m.in. przedstawicielami różnych obszarów biznesowych banku) – czytamy w komunikacie.

V Open Day w Santander Consumer Banku

Tym razem Santander Consumer Bank szuka startupów, które swoimi rozwiązaniami wspierają firmy w wewnętrznych i zewnętrznych procesach – między innymi przy usprawnianiu obsługi klienta i budowaniu pozytywnych doświadczeń w relacji z bankiem.

Startupy będą mogły zaprezentować również pomysły na wsparcie komunikacji i współpracy między zespołami i działami. Dobrze dobrane i odpowiednio wykorzystane narzędzia mogą zoptymalizować procesy zachodzące w firmie, co w konsekwencji przełoży się na lepszą obsługę i większe zadowolenie klienta.

Chętni mogą zgłaszać się za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem: https://www.santanderconsumer.pl/formularze/formularzinnowacje/  Nabór trwa do 6 marca 2020 roku. O zakwalifikowaniu i możliwości wygłoszenia prezentacji wybrani przedsiębiorcy zostaną poinformowani przez zespół Departamentu Strategii i Innowacji Santander Consumer Banku.

To kolejna inicjatywa współpracy ze startupami realizowana przez Grupę Santander. Na początku lutego obyła się V edycja Innovation Day, w trakcie którego zaprezentowano fintechy wybrane do II rundy programu akceleracyjnego AccelUp – którego partnerem jest Santander Bank Polska. Do współpracy zaproszono takie spółki jak BillTech, Quantum CX, Cashy, AdEmotions, Loyalty Tool czy RevDeBug.