SAS Forum to najważniejsze spotkanie ekspertów i użytkowników analityki biznesowej w Polsce. 24. edycja konferencji będzie okazją do zdobycia wiedzy i inspiracji w zakresie rozwoju narzędzi, technologii i metod analitycznych odpowiadających na rosnące potrzeby organizacji budujących strategię biznesową w oparciu o dane.

Konferencja zgromadzi około 1000 gości – przedstawicieli firm i instytucji reprezentujących różne branże, a także administrację publiczną i sektor akademicki.

Co w programie?

W programie SAS Forum zaplanowana jest sesja plenarna oraz kilka równoległych sesji tematycznych w ramach ścieżki biznesowej i technologicznej.

Klienci SAS, reprezentujący wiodące firmy i instytucje z Polski i zagranicy, zaprezentują doświadczenia z wdrożeń rozwiązań analitycznych w kluczowych obszarach zastosowań, takich jak zarządzanie marketingiem i sprzedażą, zarządzanie doświadczeniem klienta, zarządzanie ryzykiem, przeciwdziałanie nadużyciom, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie łańcuchem dostaw i wielu innych.

sas forum polska

Dla kogo wydarzenie?

Program części technologicznej obejmuje cztery równoległe sesje. Zapraszamy zarówno osoby, które nie znają naszych rozwiązań, jak i zaawansowanych użytkowników SAS, którzy chcieliby poszerzyć i uporządkować swoją wiedzę. Prezentacje pozwolą zapoznać się z aktualnym portfolio produktów SAS, ze szczególnym uwzględnieniem nowości oraz trendów rozwojowych.

Warunkiem rozpatrzenia zgłoszenia na wydarzenie jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Zgłoszenia, w których podany jest służbowy adres e-mail będą rozpatrzone w pierwszej kolejności.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Patronem medialnym jest Fintek.pl.

Relacja video z SAS Forum Polska 2017