Testuj.pl to firma zajmująca się profesjonalnym testowaniem aplikacji pod kątem użyteczności, bezpieczeństwa, funkcjonalności i wielu innych czynników. Regularnie prowadzi także szkolenia dla osób, które chcą uzyskać nowy zawód – tester. W tym celu korzystają z narzędzia jakim jest SMS.

Firma początkowo wykonywała testy Platformy SerwerSMS.pl. W ten sposób rozpoczęła się współpraca pomiędzy przedsiębiorstwami:

Kilka lat temu zleciliśmy wykonanie testów bezpieczeństwa i testów użyteczności naszej Platformy – mówi Daniel Zawiliński, CMO SerwerSMS.pl. Chcieliśmy mieć pewność, że klienci SerwerSMS.pl otrzymują produkt funkcjonalny, bez błędów i łatwy w obsłudze. Zadanie zleciliśmy firmie Testuj.pl z Wrocławia. Zaproponowane przez nich rozwiązania wdrożyliśmy udoskonalając w ten sposób nasz system. Tak narodziła się współpraca pomiędzy naszymi firmami.

Testuj.pl

, prócz wykonywania testów, prowadzi także szkolenia i webinaria przygotowujące do zawodu testera. Szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie tak, by dać ludziom szansę rozwoju i dostosowania do zmieniającej się sytuacji na rynku pracy. W całym procesie przygotowania kursu, niezwykle pomocny okazuje się SMS. Wybór dostawcy usługi pozostał jedynie formalnością, gdyż SerwerSMS.pl był już produktem znanym i przetestowanym, a co za tym idzie – bezpiecznym i funkcjonalnym!

SerwerSMS.pl okazał się niezawodnym narzędziem przy organizacji webinariów. W ciągu ostatniego roku zorganizowaliśmy 22 webinaria skupione wokół tematu testowania. W każdym z nich brało udział od 300 do 800 osób. Przy tak dużej grupie ciężko byłoby kontaktować się z każdym uczestnikiem, z osobna. Dzięki SerwerSMS.pl możemy jednym kliknięciem wysłać wiadomość do wszystkich i wiemy, że ta wiadomość do nich na pewno dotrze. Oprócz tego zauważyliśmy, że wysyłając personalną wiadomość SMS do naszych fanów, zwiększamy frekwencję na webinariach i mocniej angażujemy społeczność w działania testuj.pl  – podsumowuje Damian Szczurek, Prezes Testuj.pl