Partner serwisu Visa dla biznesu

SkyCash rozszerza ofertę mikroubezpieczeń

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 8 sierpnia 2017, 15:50 Aktualizacja: 24 lutego 2019, 20:31

Od maja w aplikacji SkyCash można ubezpieczyć się na czas podróży komunikacją miejską, a także bezpiecznie pozostawić samochód w Strefie Płatnego Parowania. Teraz SkyCash rozszerza ofertę mikroubezpieczeń o ubezpieczenia NNW w kolejach samorządowych.

Przez SkyCash doładujesz konto PS+ i Xbox Live

Składka NNW pasażera na czas podróży kosztuje od 49 gr do 1,99 zł. Klient płaci za ubezpieczenie tylko na czas korzystania z usługi zakupionej za pośrednictwem aplikacji.

Mikroubezpieczenia w SkyCash

„Podróżuj bezpiecznie” to ubezpieczenie NNW pasażera na czas podróży pociągami samorządowymi. Użytkownik aplikacji, który wykupi ochronę na czas swojej podróży, może liczyć na aż 6 tys. zł zwrotu kosztów leczenia następstw nieszczęśliwych wypadków oraz 100 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu.

W SkyCash stale staramy się dostosować do potrzeb naszych Użytkowników. Dzięki rozszerzeniu usługi mikroubezpieczeń również na pociągi samorządowe, zapewniamy im kompleksowy, prosty i szybki sposób na zadbanie o swoje bezpieczeństwo podczas podróży. Do tego proces zakupu ubezpieczeń jest intuicyjny, a opłata realizowana za pośrednictwem dostępnych form płatności – portmonetki SkyCash lub karty kredytowej – mówi Tomasz Krajewski, prezes SkyCash.

Wysokość składki uzależniona jest od ceny biletu. Jeżeli kosztuje on mniej niż 5 zł, składka wynosi 49 groszy. Przy cenie biletu między 5 a 10 zł składka rośnie do 99 groszy, a przy biletach powyżej 10 zł wynosi 1,99 zł.

Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

skycash-rozszerza-oferte-mikroubezpieczen