Partner serwisu Visa dla biznesu

Specjalna promocja ShowMax na Black Friday

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 24 listopada 2017, 14:42 Aktualizacja: 24 lutego 2019, 19:30

Promocyjne szaleństwo Black Friday ogarnia niemal wszystkie branże. Specjalną ofertę dla użytkowników przygotował również serwis ShowMax.

Showmax darmowy na rok dla klientów Play

Chodzi o subskrypcje długoterminowe, które od dzisiaj możemy wykupić na 3, 6 albo 12 miesięcy. Oczywiście przy zakupie dłuższego abonamentu jego cena spada.

Czytaj także: Zapadła ostateczna decyzja w sprawie zakazu handlu w niedzielę

Długoterminowe subskrypcje na ShowMax

Standardowy, miesięczny abonament na ShowMaxie to wydatek rzędu 19,90 zł. Oczywiście w przypadku sprzedaży hurtowej cena zawsze jest niższa, więc przy okazji promocji możemy co nieco zaoszczędzić.

Czytaj także: Gwiezdne Wojny i filmy Marvela na wyłączność dla serwisu Disneya

Jak wyglądają ceny w pakietach? Za trzy miesiące trzeba zapłacić 55 zł, za sześć 99 zł, a za dostęp na rok 179 zł. W skali trzech miesięcy zaoszczędzimy około 5 zł, przy półrocznym abonamencie około 30 zł, a przy dostępie na rok prawie 60 zł.

W celu skorzystania z promocji wystarczy zarejestrować się na stronie ShowMax i wybrać opcję „abonament przedpłacony”. Płatności można dokonać za pomocą przelewu online, karty płatniczej oraz kodów BLIK. Serwis ogłosił, że promocja potrwa co najmniej do końca roku.

Jeżeli nawet pomimo promocji z okazji Black Friday nie jesteście przekonani do oferty ShowMax, to warto przypomnieć, że przez 14 dni można wytestować serwis VOD całkowicie za darmo.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

specjalna-promocja-showmax-black-friday