Partner serwisu Visa dla biznesu

Strona internetowa Banku Pocztowego dostępna w języku ukraińskim

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 11 stycznia 2018, 10:09 Aktualizacja: 24 lutego 2019, 19:04

Od 10 stycznia obywatele Ukrainy mogą korzystać z ukraińskojęzycznej wersji strony internetowej banku. Następnie Bank Pocztowy udostępni obsługę Contact Center w języku ukraińskim oraz zatrudni w wybranych placówkach Doradców Klientów posługujących się, poza językiem polskim, także ukraińskim.

Które banki są przyjazne Ukraińcom?

Udostępniona właśnie strona internetowa Banku Pocztowego w języku ukraińskim dostępna jest pod adresem https://www.pocztowy.pl/ua/. Obywatele Ukrainy, których według szacunków legalnie pracuje w Polsce ok. 2 mln, mogą teraz w wygodny sposób, w swoim ojczystym języku, poznać oraz skorzystać z oferty Banku Pocztowego.

Czytaj także: Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczął współpracę z Carrefour Polska

Oferta banków dla obywateli Ukrainy

– W Banku Pocztowym stawiamy na dostępność, dlatego zależy nam, by Klienci z Ukrainy mogli korzystać usług bankowych równie łatwo, jak nasi polscy Klienci. Mamy nadzieję, że dzięki uruchomieniu ukraińskojęzycznej wersji strony, obywatele Ukrainy docenią wygodę, jaką zapewniają nasze rachunki, karty i produkty oszczędnościowe, ale także bonusy płynące z programów Banku Pocztowego, jak Poczta Pełna Korzyści – mówi Karolina Stefanowicz, Dyrektor Departamentu Produktów Depozytowych i Ubezpieczeń.

To kolejne udogodnienie, jakie z myślą o obywatelach Ukrainy przygotował w ostatnim czasie Bank Pocztowy. Wcześniej, w grudniu 2017 r., Bank ograniczył liczbę wymaganych przy otwarciu konta dokumentów jedynie do paszportu. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Bank Pocztowy obsłuży klientów po ukraińsku.

Wkrótce Bank Pocztowy planuje także udostępnienie obsługi Contact Center w języku ukraińskim oraz zatrudnienie w wybranych placówkach Doradców Klientów posługujących się językiem ukraińskim.

[Bank Pocztowy/RT]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

strona-internetowa-banku-pocztowego-juz-dostepna-jezyku-ukrainskim