Partner serwisu Visa dla biznesu

Zamień kartę płatniczą w wizytówkę. Nowa oferta mBanku

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#mBank
Opublikowano: 14 lutego 2018, 14:39 Aktualizacja: 20 lutego 2019, 18:39

mBank jako pierwszy w Polsce wprowadza kartę firmową, na której przedsiębiorca może umieścić wybrany przez siebie wizerunek, w tym swoje logo.

Visa Business Foto to karta debetowa z oferty firmowej, dzięki której przedsiębiorca może posiadać „plastik” z wybranym przez siebie wzorem. To pierwsza tego typu karta na której przedsiębiorca będzie mógł umieścić logo swojej firmy.

Czytaj także: Karty za 0 zł pod lupą UOKiK. Czy naprawdę nic nie kosztują?

Firmowa karta z własnym wizerunkiem od mBanku

Firmowa karta z własnym wizerunkiem od mBanku

– Umieszczając logo i np. zdjęcie oddające charakter prowadzonej działalności, klient będzie mógł z karty debetowej stworzyć wizytówkę swojego biznesu. Żaden konkurencyjny bank nie daje takiej możliwości dla klienta z segmentu MŚP – mówi Maciej Wieczorek z departamentu klienta firmowego.

Opłata za kartę z wybranym wizerunkiem wynosi 2 zł miesięcznie, a pozostałe koszty są takie same jak dla podstawowych kart firmowych: 0 zł za wydanie dla kont podstawowych, 5 zł za dla pomocniczych.

Czytaj także: mBank – najstarszy fintech w Polsce zarobił 1 mld zł

mBank oficjalnie otworzył naszpikowaną technologią siedzibę w Nowym Centrum Łodzi. Smartfon jest w niej nieodzowny – służy jako klucz wejściowy, pomaga zarezerwować salę czy odnaleźć miejsce spotkania. Na pięciu rozległych piętrach pracuje ponad 2 tys. specjalistów, wcześniej rozproszonych w sześciu lokalizacjach w całym mieście. Nowa siedziba wspiera pracowników i ułatwia im współpracę.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

stworz-wizytowke-swojej-karty-nowa-oferta-mbanku