Partner serwisu Visa dla biznesu

Subskrypcja na hulajnogę elektryczną. Rusza LimePass

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Elektromobilność
Opublikowano: 15 stycznia 2020, 11:35 Aktualizacja: 15 stycznia 2020, 13:29

Lime wprowadza tygodniowy abonament na użytkowanie hulajnogi elektrycznej. Dzięki LimePass za 19,99 zł możemy odblokowywać hulajnogi Lime za darmo przez 7 dni. Wciąż jednak trzeba uiszczać opłatę za minutę jazdy, która w przypadku Lime wynosi 50 groszy.

Subskrypcja na hulajnogę elektryczną. Rusza LimePass

Z komunikatu prasowego wynika, że LimePass na razie jest dostępne tylko w Warszawie i Poznaniu. W zależności od częstotliwości przejazdów abonament może zwrócić się w ciągu zaledwie 2-3 dni. Przykładowo użytkownik, który wypożycza hulajnogę 2 razy dziennie i każdorazowo odblokowuje ją za kwotę 3 zł, po tygodniu korzystania z subskrypcji LimePass zaoszczędzi 22 zł.

LimePass1

Abonament LimePass już dostępny w Polsce

Jak aktywować LimePass? Po otwarciu aplikacji Lime należy kliknąć ikonę menu w lewym górnym rogu, a następnie wybrać ikonę LimePass i postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie. Abonament działa tylko w mieście, w którym go zakupiliśmy – nie możemy nabyć subskrypcji w Warszawie, a za kilka dni odblokowywać hulajnóg za darmo w Poznaniu.

Nowa usługa LimePass od grudnia jest dostępna w USA, Australii i Nowej Zelandii, a od teraz korzystać z niej mogą również użytkownicy Lime w Europie. Jest to kolejne z serii nowych rozwiązań zaproponowanych przez Lime w ostatnich miesiącach. Latem firma wprowadziła pierwszą w branży funkcję przejazdów grupowych – Group Ride i ogłosiła rozszerzenie współpracy z Google Maps oraz Uberem (w aplikacji Ubera można wypożyczać hulajnogi Lime).

Dane Lime pokazują, że hulajnogi elektryczne są wypożyczane przede wszystkim przez mieszkańców miast, którzy stanowią 84% wszystkich użytkowników. Jednocześnie są też dużą atrakcją dla turystów, pozwalając na wygodne zwiedzanie. Średni czas wypożyczenia hulajnóg Lime w Polsce to 7 minut – wynika z danych firmy, opublikowanych pod koniec 2019 roku.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

subskrypcja-na-hulajnoge-elektryczna-rusza-limepass