Kierowcy z regularnie włączoną aplikacją przejechali ponad 56,4 mln km. O pozytywnych doświadczeniach mówią przede wszystkim statystyki. Ponad 8 na 10 klientów telematycznych LINK4 podejmuje decyzję o kontynuowaniu ubezpieczenia w tej formule.

Telematyczna promocja Kasa Wraca w LINK4

W programie Kasa Wraca kierowcy posiadający ubezpieczenie komunikacyjne OC lub pakiet OC i AC w LINK4 mogą zdobywać premie finansowe za bezpieczny styl jazdy. Analiza uwzględnia przejechany dystans, płynność jazdy i teren, po którym ubezpieczony się porusza. Na jej podstawie uczestnik jest klasyfikowany do odpowiedniego profilu, co decyduje o wysokości przyznanej premii finansowej. Ich sumę po roku ubezpieczeni mogą zamienić na zwrot części składki za polisę lub zniżkę przy zawarciu kolejnej umowy, nawet do 30%. Dotychczasowy rekordzista otrzymał zwrot w wysokości 1,2 tys. zł.

Analizę stylu jazdy umożliwia specjalny moduł Kasa Wraca w aplikacji NaviExpert, który jest partnerem projektu. Każdy, kto zdecyduje się na ubezpieczenie samochodu w LINK4, otrzymuje taką nawigację gratis. W nieco ponad półtora roku klienci LINK4 wygenerowali w wyniku swojej jazdy milion zł premii.

Przy okazji warto przypomnieć, że LINK4 wspólnie z Nationale-Nederlanden i Soliers Consulting nawiązało współpracę z MIT Enterprise Forum Poland, jednym z największych programów akceleracyjnych dla startupów technologicznych. Dzięki temu ubezpieczyciele nawiążą współpracę z zakwalifikowanymi insurtechami, w ramach 5. edycji programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland.