Ryan McCumber to doświadczony innowator z udokumentowaną historią pracy przez 18 lat w 4 dużych firmach konsultingowych w sektorach sportu, mediów i telekomunikacji. Prowadził wiele projektów z pogranicza sportu i technologii – opartych między innymi na analizie dużych zbiorów danych. Posiada dyplom MBA uzyskany na American Graduate School of International Business. Mieszkał i pracował w ponad 30 krajach.

W trakcie podcastu porozmawialiśmy przede wszystkim o wykorzystaniu technologii w świecie sportu. Nie zabrakło także tematów z obszaru telekomunikacji, czy streamingu wydarzeń sportowych. Więcej ciekawych informacji w materiale poniżej. Zapraszamy do odsłuchania podcastu. Rozmowa została przeprowadzona w języku angielskim.

Audio:

Słuchaj nas na:

Jeśli chcecie przesłuchać także nasze poprzednie audycje, to odsyłamy do materiału, w którym znajdziecie wszystkie podcasty Fintek.pl w jednym miejscu. Gościli u nas między innymi Karol Sadaj, Country Manager Revoluta w Polsce, Krzysztof Urban, Dyrektor Zarządzający Free Now w Polsce, Renata Salata, Chieff Growth Officer w Twisto, czy Michał Leman, Dyrektor Zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.