Partner serwisu Visa dla biznesu

Świat sportu i nowe technologie. Rewolucja dopiero przed nami? Podcast #8

Fintek
Fintek
#Podcasty Sfintechowani#Technologie
Opublikowano: 30 października 2019, 13:50 Aktualizacja: 31 stycznia 2020, 12:29

Zapraszamy na rozmowę z Ryanem McCumberem, założycielem i CEO firmy SportsTech.ai. W trakcie podcastu porozmawialiśmy o początkach Ryana McCumbera w branży, o jego obecnej działalności, a także o całym rynku SportsTech i tym, jak można wykorzystać nowe technologie w świecie sportu. 

Świat sportu i nowe technologie. Rewolucja dopiero przed nami? Podcast #8

Ryan McCumber to doświadczony innowator z udokumentowaną historią pracy przez 18 lat w 4 dużych firmach konsultingowych w sektorach sportu, mediów i telekomunikacji. Prowadził wiele projektów z pogranicza sportu i technologii – opartych między innymi na analizie dużych zbiorów danych. Posiada dyplom MBA uzyskany na American Graduate School of International Business. Mieszkał i pracował w ponad 30 krajach.

W trakcie podcastu porozmawialiśmy przede wszystkim o wykorzystaniu technologii w świecie sportu. Nie zabrakło także tematów z obszaru telekomunikacji, czy streamingu wydarzeń sportowych. Więcej ciekawych informacji w materiale poniżej. Zapraszamy do odsłuchania podcastu. Rozmowa została przeprowadzona w języku angielskim.

Audio:

Słuchaj nas na:

Jeśli chcecie przesłuchać także nasze poprzednie audycje, to odsyłamy do materiału, w którym znajdziecie wszystkie podcasty Fintek.pl w jednym miejscu. Gościli u nas między innymi Karol Sadaj, Country Manager Revoluta w Polsce, Krzysztof Urban, Dyrektor Zarządzający Free Now w Polsce, Renata Salata, Chieff Growth Officer w Twisto, czy Michał Leman, Dyrektor Zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

swiat-sportu-technologie-rewolucja-dopiero-przed-nami-podcast-8