Wszyscy klienci zarówno nowi, jak i obecni mogą na tych warunkach aktywować pakiet na stronie www.allegro.pl/smart lub po prostu podczas zakupów – czytamy w komunikacie.

Allegro obniża cenę pakietu Allegro Smart

– Postanowiliśmy zaoferować klientom możliwość skorzystania z Allegro Smart z 20-procentowym rabatem. Oznacza to, że mogą oni teraz uzyskać dostęp do Allegro Smart za jedynie 3,25 zł miesięcznie. Uważamy, że to duża wartość dla konsumenta, ponieważ jednorazowa dostawa do punktów odbioru kosztuje zwykle prawie 3 razy więcej, a przesyłka kurierska nawet 4 razy więcej. Dotychczasowi posiadacze pakietu Smart! również mogą skorzystać z tej promocji i przedłużyć jego ważność o dodatkowe 12 miesięcy za niższą cenę – mówi Grzegorz Czapski, Business Development Officer w Allegro.

Na Allegro można już znaleźć ponad 100 mln ofert objętych programem bezpłatnych dostaw i zwrotów Allegro Smart. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 zł za dostawę kurierską w całej Polsce (minimum 40 zł w przypadku zakupów w kategorii mody).

W sieci punktów odbioru Allegro znajduje się ponad 25 tysięcy automatów paczkowych i punktów odbioru i jest to największa tego typu sieć w Polsce. Dodatkowo, od 2 listopada w ramach Allegro Smart można płacić za dostawy przy odbiorze przesyłki (płatność za pobraniem) oraz pojawiła się możliwość bezpłatnych dostaw „do punktu” również w soboty.

Ponadto w październiku Allegro uruchomiło usługę Smart skierowaną do studentów. Użytkownicy otrzymują 6-miesięczny darmowy okres próbny, po którym mogą korzystać z usługi z 20-procentową zniżką. Pakiet Allegro Smart Student udostępnia również dodatkowe benefity w formie zniżek na takie usługi, jak bilety do Multikina, podróże z FlixBus i Blinkee, czy specjalne oferty na internet od T-Mobile i Heyah.