Firma uruchamia połączenia międzymiastowe. Usługa działają pomiędzy ośrodkami, w których Traficar jest dostępny – czyli Krakowem, Warszawą, Gdańskiem, Gdynią, Sopotem, Poznaniem, Wrocławiem, Katowicami oraz Chorzowem.

Wypożycz auto na minuty i ruszaj w świąteczną podróż

Cena za przejazd rozliczana jest wg liczby przejechanych kilometrów (80 gr brutto/km) oraz czasu wynajmu. W cennik długich podróży wbudowano jednak „zawór bezpieczeństwa”, który chroni klientów przed konsekwencjami nieprzewidzianych zdarzeń na trasie, jak np. korki. Klient płaci za czas jazdy i postoju według cennika jedynie do momentu, gdy suma tych kosztów osiągnie 75 zł brutto w ciągu doby. To maksymalna stawka dobowa. Po dobiciu do granicy 75 zł naliczane będą tylko opłaty za przejechane kilometry.

A co w przypadku, gdy skończy się nam paliwo? Samochód można zatankować na każdej stacji PKN Orlen. Co ważne, należy pamiętać o zabraniu ze sobą faktury wystawionej na Traficar – wszystkie dane znajdują się na stronie traficar.pl w zakładce FAQ. Po wysłaniu dokumentu do firmy, pieniądze trafiają na wskazane przez kierowców konto bankowe.

Planując wyjazd trzeba pamiętać, że międzymiastowy carsharing nie działa w Traficarowych Oplach Corsa, Renault Kangoo i elektrycznych Renault ZOE. Usługą objęte zostały wyłącznie Renault Clio. Dla wszystkich szukających towarzystwa do swojego międzymiastowego wyjazdu, została utworzona oficjalna grupa na Facebooku –https://www.facebook.com/groups/traficar/.

Obecnie we flocie Trafficara znajduje się już 1600 samochodów, a firma posiada ponad 150 tysięcy klientów – to najwięcej spośród wszystkich firm w Polsce, które oferują usługę carsharingu. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat działalności Traficara, to zachęcamy do zapoznania się z wywiadem z Konradem Karpińskim, dyrektorem operacyjnym Traficar. Pełny wywiad można znaleźć tutaj.