Partner serwisu Visa dla biznesu

Świąteczne życzenia od redakcji Fintek.pl

Łukasz Piechowiak
Łukasz Piechowiak
#Fintech
Opublikowano: 22 grudnia 2017, 14:52 Aktualizacja: 24 lutego 2019, 19:10

Za oknem coraz niższe temperatury, a na ulicach przemyka coraz więcej osób dzierżących choinkę pod pachą. Niemal każdego dnia ludzie na ulicach pędzą nie zważając na otaczający ich świat. Nadchodzi jednak ten najpiękniejszy okres w roku, kiedy to wszyscy śpieszą się jakoś inaczej – świątecznie.

Świąteczne życzenia od redakcji Fintek

W imieniu całego zespołu Fintek.pl składamy najserdeczniejsze życzenia – pełnych radości, spokoju oraz rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia. Pomyślności i wiele radości w nadchodzącym Nowym Roku.

Życzymy aby rok 2018 przyniósł wiele sukcesów na polu zawodowym jak i rodzinnym.

Minione 12 miesięcy to ekspansja Android Pay na polskim rynku, przygotowania do wdrożenia unijnej dyrektywy PSD2, przepychanki Ubera z lokalnymi władzami, kolejny etap prac nad kolonizacją Marsa, następne inwestycje w fintechy i szalone wzrosty Bitcoina.

Czytaj także: Co może nam przekazać obca cywilizacja?

Rok 2018 będzie wyjątkowy dla sektora fintech, przede wszystkim ze względu na wspomnianą dyrektywę PSD2. Banki będą musiały podzielić się swoimi informacjami na temat klientów. Rynek nie będzie już taki sam – czekamy z niecierpliwością!

Dziękujemy, że byliście z nami i mamy nadzieje na kolejny rok – obfitujący w owocną współpracę. Wszystkiego fintechowego!

Oczywiście, nie mogło zabraknąć i tego:


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

swiateczne-zyczenia-redakcji-fintek-pl