Użytkownicy Zondy będą mogli wpłacać pieniądze na swój rachunek giełdowy za pośrednictwem 24 różnych metod płatności, m.in. kart płatniczych, Apple Pay, Google Pay czy przelewów natychmiastowych.

Współpraca fintechów Zonda i Zen

Ponadto, klienci platformy, którzy założą konto w Zen za pośrednictwem Zondy, będą mogli skorzystać bezpłatnie z pakietu Gold przez pierwsze 12 miesięcy. Usługa obejmuje takie korzyści, jak możliwość prowadzenia rachunku IBAN w ponad 30 walutach, bezpłatne przewalutowanie (do 5000 EUR miesięcznie) oraz bezpłatne wypłaty z bankomatów (do 300 EUR miesięcznie).

Jeśli użytkownik posiada już konto Zen, może po prostu aktywować usługę w ustawieniach swojego konta na platformie. Jeśli klient nie jest jeszcze zarejestrowany w systemie, powinien zalogować się stronie Zondy i postępować zgodnie z podanymi tam instrukcjami, aby zacząć korzystać z konta Zen.

Na początku listopada jedna z największych giełd kryptowalut w Europie przeszła rebranding, zmieniając swoją nazwę z BitBay na Zonda. Nastąpiły także korekty w designie oraz na stronie głównej. Fintech przedstawił również nowy skład zarządu oraz plany i strategię rozwoju. Nowym CEO spółki został Przemysław Kral. Z kolei Sylwester Suszek, wieloletni prezes i założyciel firmy opuścił jej szeregi.