W komunikacie prasowym czytamy, że obie strony podpisały wieloletnią umowę. Wśród innych preinstalowanych przez T-Mobile aplikacji znajdują się również T-App, T-Mobile Bankowe, Naviexpert, Netflix, Tidal, Active Lock Screen, Storytel, Facebook, Instagram oraz Messenger.

Cinkciarz.pl i T-Mobile Polska łączą siły

Cinkciarz.pl to jeden z największych polskich fintechów. Jego aplikację mobilną pobrano już ponad 1 mln razy, co plasuje firmę na równi z globalnymi konkurentami. Kilka miesięcy temu firma wprowadziła także nowe usługi na rynku płatności – chodzi o takie rozwiązania jak Cinkciarz Pay, udostępnienie Apple Pay i Union Pay oraz wdrożenie odroczonych płatności „Zapłać później”.

Z kolei na początku czerwca Cinkciarz.pl zapowiedział wprowadzenie wielowalutowych pożyczek internetowych. Na początek skorzystają z nich pracownicy firmy oraz ich przyjaciele i rodziny. Następnie produkt zostanie udostępniony szerszej grupie klientów. W pierwszym etapie pożyczki będą udzielane w euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich i polskich złotych.

T-Mobile obsługuje już w Polsce ponad 10 milionów klientów. Z końcem czerwca operator rozszerzył swoją ofertę o światłowód i usługi rozrywki, dołączając tym samym do grona konwergentnych graczy na polskim rynku. T-Mobile Polska podpisał także porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji, dzięki czemu klienci telekomu będą mogli logować się za jego pośrednictwem do swojego Profilu Zaufanego. Usługa nosi nazwę Mobile Connect i ma być alternatywą dla logowania za pomocą bankowości elektronicznej.