Partner serwisu Visa dla biznesu

Tańsze bilety i przejazdy taksówką. SkyCash promuje portfel Masterpass

Fintek
Fintek
#Płatności
Opublikowano: 3 grudnia 2019, 10:35 Aktualizacja: 3 grudnia 2019, 11:02

Użytkownicy SkyCash mogą korzystać z Masterpass od początku bieżącego roku. To forma elektronicznego portfela wewnątrz aplikacji. Żeby zachęcić użytkowników do tej metody płatności, SkyCash przygotował dedykowane promocje.

Trzy nowe promocje dla użytkowników SkyCash. Fintech promuje portfel Masterpass

Skorzystać mogą z nich zarówno użytkownicy, którzy już wcześniej dodali swoje karty do Masterpass, jak i ci, którzy dopiero zamierzają to zrobić, aktywując swój portfel po raz pierwszy. We wszystkich promocjach uwzględniane będą transakcje dokonywane kartami Mastercard oraz Mestro – czytamy w komunikacie.

Trzy nowe promocje dla użytkowników SkyCash korzystających z Masterpass

Dwie pierwsze promocje dotyczą zniżek na bilety komunikacji miejskiej. Pierwszą z nich jest możliwość otrzymania zwrotu za drugi bilet długookresowy. To promocja dedykowana dla uczniów i studentów, dla których kupno karty miejskiej to znaczący wydatek. Użytkownik, który dokona dwóch transakcji zakupu ulgowego biletu długookresowego przez SkyCash, otrzyma zwrot do 55 zł. Pełną listę biletów objętych promocją można znaleźć na stronie skycash.com w zakładce „Aktualności”.

Kolejna promocja obejmuje wszystkie bilety komunikacji miejskiej, zarówno normalne, jak i ulgowe. Niezależnie od typu wybranego biletu, na kartę użytkownika wróci kwota co trzeciej transakcji. Maksymalny jednorazowy zwrot wynosi 5 zł.

Trzecia promocja dotyczy przejazdów iTaxi i wystartuje już 6 grudnia.  Z poziomu aplikacji SkyCash możliwe jest zamówienie przejazdu w kilka sekund. Użytkownik, który skorzysta z tej funkcji, a jako metodę płatności wybierze Masterpass, otrzyma zwrot części poniesionych kosztów. Suma zwrotu zależna jest od długości trasy. Za przejazd o wartości do 10 zł wyniesie on 3 zł. Dla przejazdu o wartości 20 zł – suma wzrasta do 5 zł, a przy trasie, za którą opłata przekroczy 20 zł – zwrot to aż 10 zł.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

tansze-bilety-i-przejazdy-taksowka-skycash-promuje-portfel-masterpass