Partner serwisu Visa dla biznesu

Promocja: 5 zł zwrotu za odbiór w Paczkomacie, jeśli zapłacisz BLIKIEM za pobraniem

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 31 października 2018, 11:30 Aktualizacja: 20 lutego 2019, 22:16

Rusza promocja BLIKA i InPostu. Wszyscy klienci którzy wybiorą płatność BLIKIEM w Paczkomatach podczas odbierania swojej przesyłki, otrzymają 5 zł zniżki, o które zostanie pomniejszony koszt dostawy.

BLIK_InPost_promocja

Przypomnijmy, że możliwość opłacania przesyłek BLIKIEM we wszystkich Paczkomatach wprowadzono w połowie października. Teraz w ramach popularyzacji tej usługi Polski Standard Płatności, operator BLIKA, wraz z InPostem uruchamia specjalną akcje promocyjną. Zniżka w wysokości 5 zł wydaje się śmiesznie niska, ale z drugiej strony skoro można zapłacić 5 zł mniej, to czemu z tego nie skorzystać?

Rusza promocja „Płać BLIKEIM w Paczkomacie”

Każda osoba, która wybierze BLIKA podczas odbioru przesyłki w Paczkomacie, będzie miała okazję skorzystać ze specjalnej promocji. W jej ramach koszt dostawy zostanie obniżony o 5 zł. Promocja potrwa do końca listopada lub do wyczerpania puli środków.

Jeżeli chcemy zapłacić BLIKIEM w Paczkomacie, wystarczy podczas zakupu w sklepie internetowym wybrać opcję „płatność za pobraniem w Paczkomacie”. Następnie, kiedy klient otrzyma informację, że przesyłka czeka w wybranym miejscu, rozpoczyna proces jej odbioru tak, jak zawsze – od podania w panelu Paczkomatu swojego numeru telefonu, a następnie kodu otrzymanego SMSem lub mailem – później przechodzi do panelu płatności. Wpisuje na nim kod BLIK wygenerowany w aplikacji bankowej na swoim smartfonie i potwierdza go numerem PIN w aplikacji. Po zakończeniu płatności skrytka otwiera się i można wyjąć z nie przesyłkę.

W 2018 roku wykonano już ponad 40 mln transakcji BLIKIEM, z których zdecydowaną większość stanowią płatności online. W samym II kwartale 2018 przy użyciu BLIKA zapłacono ponad 18,5 mln razy – w tym 12,9 mln operacji stanowiły właśnie transakcje w Internecie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

tansze-dostawy-platnosciach-blikiem-paczkomacie