Partner serwisu Visa dla biznesu

Tańsze smartwatche dla klientów Pocztowego. Bank zachęca do korzystania z Garmin Pay

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Płatności
Opublikowano: 19 listopada 2019, 13:12 Aktualizacja: 28 listopada 2019, 13:56

Bank Pocztowy przygotował promocje, dzięki której wybrane modele smartwatchy Garmina będzie można kupić z 30% zniżką. Akcja ma celu popularyzację płatności mobilnych Garmin Pay i wsparcie pozyskiwania nowych klientów.

Tańsze smartwatche dla klientów Pocztowego. Bank zachęca do korzystania z Garmin Pay

Warunkiem otrzymania kodu rabatowego na zakup zegarków z funkcją Garmin Pay jest zalogowanie się co najmniej raz do bankowości elektronicznej bądź internetowej oraz dokonanie co najmniej jednej transakcji kartą debetową w okresie od 18 listopada do 31 grudnia 2019 roku. Dodatkowo, konieczne jest posiadanie bądź wyrażenie zgodny na: otrzymywanie wyciągów w formie elektronicznej i przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz podanie aktualnego numer telefonu komórkowego.

Zniżka na smartwache Garmina od Banku Pocztowego

Po spełnieniu powyższych warunków klient otrzyma kod rabatowy w formie SMS uprawniających do 30-procentowej zniżki na wybrane modele zegarków Garmin. Urządzenia, które będzie można zakupić na preferencyjnych warunkach to: Smartwatch GPS Vivoactive 3, zegarek biegowy z GPS Forerunner 645 Music oraz multisportowy Fenix 5S Plus. W zależności od modelu ich ceny zaczynają się od około 800 złotych, a kończą nawet na 2,2 tys. PLN.

Promocja trwa do końca bieżącego roku, a otrzymane w jej ramach kody rabatowe będzie można realizować do końca stycznia 2020 roku na stronie internetowej sklepu Watchbook: https://watchbook.pl/akcja/pocztowy będącego oficjalnym autoryzowanym detalicznym sprzedawcą urządzeń Garmin w Polsce – wyjaśnia Bank Pocztowy w komunikacie.

Bank Pocztowy udostępnił płatności mobilne Garmin Pay na początku listopada. Wcześniej klienci Pocztowego i EnveloBanku otrzymali możliwość dokonywania transakcji za pomocą Apple Pay i Google Pay.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

tansze-smartwatche-dla-klientow-pocztowego-bank-zacheca-do-korzystania-z-garmin-pay