Klienci Alior Banku oraz Kantoru Walutowego jako jedni z pierwszych w Polsce mogą korzystać z usługi Android Pay od 2016 r. Tym razem Alior Bank zaprasza klientów do wzięcia udziału w konkursie w aplikacji mobilnej Android Pay z wykorzystaniem mechanizmu TAP X, który polega na wykonaniu określonej liczby transakcji (tzw. tapnięć). Dla najbardziej aktywnych uczestników bank przygotował 80 nagród po 1000 zł. Oprócz tego każdy nowy użytkownik aplikacji mobilnej Android Pay, który spełni warunki akcji, na powitanie może otrzymać 50 zł.

Czytaj także: Telekom Banking, czyli Alior oficjalnie startuje w Rumunii

80 nagród po 1000 zł

O nagrodę główną będą ubiegać się użytkownicy aplikacji Android Pay, którzy w czasie trwania konkursu zdobędą najwięcej punktów za transakcje z wykorzystaniem mechanizmu TAP X. Uczestnik może otrzymać 1 punkt za transakcję o wartości min. 5 zł, albo aż 3 punkty za transakcję wykonaną w walucie obcej o wartości min. 1 EUR dla rachunków prowadzonych w EUR, 1 USD dla rachunków prowadzonych w USD, 1 GBP dla rachunków prowadzonych w GBP, 5 PLN dla rachunków prowadzonych w PLN. Użytkownik może zdobyć punkty raz dziennie u jednego sprzedawcy, więc w im większej liczbie sklepów zostaną wykonane transakcje, tym większa szansa na wygraną.

Co tydzień 10 użytkowników otrzyma po 1000 zł. Każdy klient może zdobyć nagrodę powitalną i główną  tylko raz.

Czytaj także: Alior Bank przyspiesza wdrożenie strategii „Cyfrowego Buntownika”. Będzie współpracował z fintechami

8222 nagród powitalnych po 50 zł dla nowych użytkowników

Nagrodę powitalną będą mogli otrzymać nowi użytkownicy aplikacji Android Pay oraz ci, którzy nie dokonywali jeszcze płatności na swoim koncie w aplikacji. Warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie  w ciągu 28 dni co najmniej 5 transakcji aplikacją Android Pay na dowolną kwotę i w dowolnym miejscu w przynajmniej pięciominutowych odstępach czasu. Pula nagród powitalnych wynosi 8222.

Aby wziąć udział w konkursie niezbędne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Alior Bank.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej banku https://www.aliorbank.pl/androidpay oraz w regulaminie promocji TAPnij KASĘ

/Alior Bank