Partner serwisu Visa dla biznesu

Taxify wjeżdża do Łodzi. Na początek 50% zniżki dla nowych klientów

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Bolt (dawniej Taxify)
Opublikowano: 5 października 2018, 10:09 Aktualizacja: 2 maja 2019, 12:40

Taxify nie zwalnia tempa. Od 4 października aplikacja jest dostępna także dla mieszkańców Łodzi. Nowi pasażerowie otrzymają 50% zniżki na pierwsze przejazdy.

Taxify wjeżdża do Łodzi. Na początek 50% zniżki dla nowych klientów

To już trzecie miasto, w którym w przeciągu ostatniego miesiąca zadebiutował estoński przewoźnik. Wcześniej Taxify zadebiutowało w Poznaniu i w Aglomeracji Śląskiej, a przedstawiciele firmy zapewniają, że to nie koniec ekspansji.

Taxify w Łodzi od 4 października. Promocje na start

Do końca roku Taxify ma pojawić się w kolejnych polskich miastach, a dodatkowo planowane jest rozszerzenie obecnej oferty. Już niedługo opcja XL, pozwalająca na zamawianie większych pojazdów, ma być dostępna nie tylko dla mieszkańców Warszawy, ale także dla osób mieszkających w innych miastach, w których działa Taxify. Kiedy dokładnie? Na razie nie wiadomo.

W Łodzi Taxify dostępne jest od czwartku, 4 października. Na razie w mieście dostępna będzie opcja podstawowa, jednak w ciągu kilku tygodni ma również pojawić się opcja komfort – oferująca bardziej przestronne i nowsze samochody, nie starsze niż 5 lat.

Opłata startowa w Taxify wynosi 4 zł, natomiast opłata za kilometr przejazdu to 1,30 zł. Szacowany koszt przejazdu na odległość ok. 10 km, czyli na przykład z Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta na Uniwersytet Łódzki na ul. Narutowicza, wyniesie więc ok. 17 zł. Dla nowych pasażerów przewidziane są jednak zniżki do 50% na przejazdy.

Taxify chwali się, że posiada już ponad 15 mln użytkowników na całym świecie. Jeżeli chodzi o polskie miasta to aplikacja ridesharingowa jest dostępna w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Poznaniu, Aglomeracji Śląskiej i teraz w Łodzi. Kilka dni temu Taxify pojawiło się także w Google Maps, dzięki czemu sprawdzając trasę przejazdu w mapach Google zobaczymy szacowany koszt przejazdy Taxify na wskazanej trasie. To ważny krok na drodze do rywalizacji z Uberem. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

taxify-wjezdza-do-lodzi-na-poczatek-50-znizki-dla-nowych-klientow