Partner serwisu Visa dla biznesu

Terminal płatniczy na 14 miesięcy bez opłat. Nowa oferta ING Banku Śląskiego

Fintek
Fintek
#ING Bank Śląski#Polska Bezgotówkowa
Opublikowano: 2 czerwca 2020, 10:26 Aktualizacja: 2 czerwca 2020, 10:26

ING Bank Śląski jako uczestnik Programu Polska Bezgotówkowa udostępnia terminal płatniczy za 0 zł przez 12 miesięcy. Dodatkowo, klienci banku otrzymują terminal za 0 zł przez kolejne 2 miesiące.

Terminal płatniczy na 14 miesięcy bez opłat. Nowa oferta ING Banku Śląskiego

Obserwujemy, że obecna sytuacja skłania klientów do częstszego płacenia bezgotówkowo. Trzeci tydzień maja, kiedy większość branż została odmrożona, był rekordowym tygodniem w historii naszych terminali – obroty były o 73% większe niż w analogicznym okresie tuż po zamknięciu gospodarki. Chcemy efektywnie wspierać przedsiębiorców, dlatego proponujemy im skorzystanie z terminala w ING bez opłat nawet przez 14 miesięcy – powiedziała Izabela Całusińska, Dyrektor ds. Cash Management w ING Banku Śląskim.

Terminale płatnicze w ofercie specjalnej od ING

Firmom, które nie kwalifikują się do Programu Polska Bezgotówkowa, bank proponuje pół roku bez opłaty miesięcznej, jeśli w ciągu ostatniego roku nie miały umowy z ING na obsługę płatności bezgotówkowych. Oferta specjalna terminali na 6 miesięcy potrwa od 1 czerwca do 30 września br. lub do wyczerpania zapasów – czytamy w komunikacie.

ING Bank Śląski wspiera firmy w prowadzeniu biznesu. W kampanii „Działam dalej” pomaga firmom również w transformacji ich modelu sprzedaży i prowadzeniu biznesu on-line. W ofercie specjalnej, można szybko uruchomić sklep internetowy i prowadzić go bez opłat przez 3 miesiące. Firmy, które już sprzedają w internecie, mogą włączyć płatności imoje z prowizją 0% przez 3 miesiące.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

terminal-platniczy-na-14-miesiecy-bez-oplat-nowa-oferta-ing-banku-slaskiego