Obserwujemy, że obecna sytuacja skłania klientów do częstszego płacenia bezgotówkowo. Trzeci tydzień maja, kiedy większość branż została odmrożona, był rekordowym tygodniem w historii naszych terminali – obroty były o 73% większe niż w analogicznym okresie tuż po zamknięciu gospodarki. Chcemy efektywnie wspierać przedsiębiorców, dlatego proponujemy im skorzystanie z terminala w ING bez opłat nawet przez 14 miesięcy – powiedziała Izabela Całusińska, Dyrektor ds. Cash Management w ING Banku Śląskim.

Terminale płatnicze w ofercie specjalnej od ING

Firmom, które nie kwalifikują się do Programu Polska Bezgotówkowa, bank proponuje pół roku bez opłaty miesięcznej, jeśli w ciągu ostatniego roku nie miały umowy z ING na obsługę płatności bezgotówkowych. Oferta specjalna terminali na 6 miesięcy potrwa od 1 czerwca do 30 września br. lub do wyczerpania zapasów – czytamy w komunikacie.

ING Bank Śląski wspiera firmy w prowadzeniu biznesu. W kampanii „Działam dalej” pomaga firmom również w transformacji ich modelu sprzedaży i prowadzeniu biznesu on-line. W ofercie specjalnej, można szybko uruchomić sklep internetowy i prowadzić go bez opłat przez 3 miesiące. Firmy, które już sprzedają w internecie, mogą włączyć płatności imoje z prowizją 0% przez 3 miesiące.