Specjalna oferta jest skierowana do nowych i obecnych klientów eService. Do wyboru są dwie oferty, z których można wybrać jedną lub skorzystać z obu. Liczba terminali dostępnych w ofercie na Cyber Monday jest ograniczona.

Promocja eService z okazji Black Friday i Cyber Monday

Pierwsza ma być szczególnie atrakcyjna dla przedsiębiorców, którzy nie spełniają wymogów niezbędnych do otrzymania dofinansowania w Programie Polska Bezgotówkowa, to znaczy posiadają lub w ciągu ostatnich 12 miesięcy posiadali terminal płatniczy. W ofercie eService na Cyber Monday mogą wydzierżawić terminale płatnicze i otrzymać specjalną zniżkę w opłacie za wynajem. Dzięki niej przez pierwsze cztery miesiące umowy zapłacą równowartość tylko jednej opłaty miesięcznej. Oznacza to, że koszt dzierżawy terminali w ciągu pierwszych trzech miesięcy wyniesie 0 zł.

Druga oferta ma zainteresować przedsiębiorców rozpoczynających lub chcących rozszerzyć swoją sprzedaż przez internet. Z okazji Cyber Monday mogą zamówić rozwiązania płatnicze dla e-commerce, świadczone za pomocą nowoczesnej bramki płatniczej eService. W promocji otrzymają je bez opłat abonamentowych i z bezterminowo obniżoną prowizją:

  • do 0,99% wartości transakcji realizowanych za pomocą wszystkich krajowych kart płatniczych oraz systemów: BLIK, PayBylink, ApplePay, GooglePay i MasterPass;
  • do 2% wartości transakcji realizowanych kartami zagranicznymi lub kartami biznesowymi.

Za pośrednictwem bramki płatniczej można obsługiwać między innymi płatności cykliczne, abonamentowe i subskrypcje – czytamy w komunikacie eService.