– Jest nam niezmiernie miło, że możemy współpracować z jednym z wiodących portali w branży fintech. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że połączenie naszej wiedzy i doświadczenia z kompetencjami i profesjonalizmem redaktorów Fintek.pl zaowocuje  merytorycznymi treściami, które przybliżą czytelnikom świat zaufanych płatności  –  komentuje Paweł Działak, CEO i co-founder Tpay. 

Tpay to jeden z najszybciej rozwijających się dostawców usług płatności online w Polsce. Firma od ponad 10 lat tworzy i rozwija systemy szybkich płatności online obsługujący tysiące sklepów internetowych. W ramach metod płatności dostępne są m.in. przelewy internetowe, e-transfery, karty płatnicze, płatności ratalne oraz płatności mobilne za pomocą kodów QR, systemu BLIK i SMS premium. Współpraca merytoryczna oraz partnerstwo z takim podmiotem to zdaniem właścicieli i redakcji fintek.pl, ogromna wartość dodana zarówno dla samego portalu, jak i jego Czytelników. 

– Polski rynek płatności to jeden z najprężniej rozwijających się rynków w Europie Środkowo-Wschodniej. Dynamiczna cyfryzacja tego sektora pokazuje, że konsumenci potrzebują coraz szybszych i intuicyjnych rozwiązań, a także chcą czerpać wiedzę na temat coraz to nowszych rozwiązań technologicznych. Stąd decyzja o nawiązaniu współpracy partnerskiej pomiędzy Tpay i Fintek.pl – dodaje Michał Dąbrowski, Dyrektor Zarządzający fintek.pl i KLANG! Media.

– Serwis tworzymy z myślą o naszych Czytelnikach. Fintek.pl to zawsze aktualne artykuły, podcasty i wywiady z ekspertami. Naszym celem jest przekazywanie wiedzy o biznesie fintech, a szczególnie o rozwiązaniach wspomagających transformację cyfrową gospodarki. Wierzę, że dzięki partnerstwie z Tpay będziemy to robić jeszcze lepiej – komentuje Łukasz Piechowiak, Redaktor Naczelny Fintek.pl

Partnerstwo pomiędzy Tpay i Fintek.pl zakłada realizację cyklu podcastów, artykuły eksperckie, raporty oraz szereg akcji specjalnych. Działania, które będą realizowane mają być podstawą do stworzenia dyskusji na temat  dalszego kierunku rozwoju polskiego sektora płatności.

/Fintek.pl