Trafiszop to nowa usługa od Traficara, która wystartowała w Warszawie na początku kwietnia bieżącego roku. Teraz z rozwiązania można skorzystać na terenie całych Katowic oraz w części tzw. aglomeracji śląskiej: Czeladzi, Siemianowicach Śląskich, Chorzowie, Rudzie Śląskiej oraz Sosnowcu.

Sklep internetowy Trafiszop już dostępny w Katowicach

Na razie Trafiszop jest dostępny w Warszawie, Krakowie i Katowicach (wraz z częścią aglomeracji śląskiej), ale na stronie czytamy, że usługa już wkrótce ma pojawić się także w Gdańsku i Poznaniu.

Zamówienia można składać na stronie internetowej i poprzez numer telefoniczny. Na początek wybieramy potrzebne produkty, a następnie decydujemy się na termin dostawy i podajemy adres. Płatności można dokonać za pomocą przelewu, karty płatniczej lub BLIKA. Kurier zadzwoni 15 minut przed planowaną dostawą, a wszystkie szczegóły trafią do klienta mailem. Zamówione produkty mają być dostarczane w ciągu doby, a nawet w 4 godziny.

W ofercie Trafiszopa znajdują się tysiące produktów: artykuły gospodarstwa domowego, artykuły higieniczne, artykuły spożywcze, mięso, mrożonki, czy produkty dla zwierząt. Za dostawę trzeba zapłacić 12,99 złotych (wcześniej 19,99 PLN) plus koszt reklamówek. Jednorazowo można zamówić do 50 kg produktów.

W dobie pandemii koronawirusa wiele sieć handlowych zdecydowało się na uruchomienie sprzedaży przez Internet. Sprzedaż online rozpoczęła między innymi Żabka, natomias Auchan umożliwił klientom szybki odbiór zakupów dokonanych za pośrednictwem strony internetowej (usługa click&collect).

Dostawy uruchomiła także sieć stacji paliw BP – we współpracy z Uber Eats.