Cashless Congress to jedno z najważniejszych wydarzeń branży płatniczej w naszym kraju, łączące środowiska nauki, biznesu i administracji publicznej. 8 i 9 czerwca niemal 300 ekspertów branży płatności bezgotówkowych spotkało się, by porozmawiać na tematy związane z nowymi technologiami, regulacjami prawnymi czy bezpieczeństwem konsumentów.

Nagroda dla start-upu z obszaru płatności bezgotówkowych

Corocznie podczas kongresu Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego (FROB) ogłasza laureatów konkursu „eDukaty”. Tegoroczne nagrody przyznawane były w ośmiu kategoriach. TransactionLink zostało wybrane najciekawszym startupem z obszaru płatności bezgotówkowych.

– Chcemy by każdy, nawet najmniejszy i niezwiązany z finansami biznes, mógł dzięki nam szybko się rozwijać i od razu stawać w szranki z najlepszymi. Cieszę się, że organizatorzy IX Cashless Congress docenili ten potencjał. Dzięki naszej technologii w naszym kraju może pojawić się o wiele więcej młodych fintechów, które mogą stać się pierwszymi „polskimi jednorożcami” – mówi Mateusz Pniewski, CEO TransactionLink.

TransactionLink oferuje elementy składowe do zbudowania dowolnego produktu finansowego, szytego na miarę indywidualnych potrzeb klienta. Dane pobierane z banku za pomocą połączeń PSD2 mogą zostać wzbogacone o zewnętrzne źródła danych, przetworzone przez zaufanych partnerów, a doświadczenie użytkownika końcowego rozbudowane poprzez zaoferowanie mu dowolnej metody weryfikacji tożsamości w procesie. Wszystkie te funkcjonalności dostępne są natychmiastowo, a platforma umożliwia korzystanie z nich już po kilku minutach integracji technicznej.