W ramach nowej wersji apki TransferWise wszystkie transakcje kartami zostaną automatycznie skategoryzowane, a następnie będzie można je filtrować przez jedną z 16 kategorii. Ma to dać klientom większą kontrolę nad swoimi wydatkami.

Nowe funkcje w aplikacji TransferWise

– Nasza aplikacja staje się bardziej inteligentna i zorganizowana. Teraz możesz stać się ekspertem w zarządzaniu własnymi pieniędzmi. Z tą nową wersją, każda z transakcji kartą debetową zostanie automatycznie skategoryzowana i może być filtrowana przez jedną z 16 kategorii. Wszystkie inne aktywności otrzymają kategorię ogólną, którą możesz zmienić według własnego uznania – czytamy w sklepie Google Play.

TransferWise to przede wszystkim platforma pozwalająca na wygodne i tanie przesyłanie pieniędzy pomiędzy użytkownikami z całego świata w różnych walutach – także w złotówkach. Fintech rozwija także nowe usługi, między innymi rachunki płatnicze. Dodatkowo firma z estońskimi korzeniami otrzymała zezwolenie od Financial Conduct Authority na oferowanie instrumentów inwestycyjnych.

TransferWise jest już warty ponad 5 mld dolarów, a z aplikacji korzysta około 8 mln klientów. Dodatkowo pod koniec sierpnia fintech poinformował o dalszym zacieśnianiu współpracy z Mastercard.