Partner serwisu Visa dla biznesu

Ubezpiecz samochód w aplikacji IKO i zyskaj 500 złotych

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#PKO BP
Opublikowano: 17 lutego 2020, 10:26 Aktualizacja: 17 lutego 2020, 11:41

PKO Bank Polski przygotował specjalną promocję dla klientów. Ubezpieczając samochód w aplikacji IKO lub serwisie transakcyjnym iPKO można otrzymać 500 złotych do wykorzystania na stacjach Orlen.

Za parkowanie w Warszawie zapłacisz także w aplikacjach PKO BP i BNP Paribas

Wystarczy kupić w aplikacji IKO lub lub serwisie iPKO ubezpieczenie samochodu zawierające co najmniej OC albo AC. Następnie należy zarejestrować się w celu wzięcia udziału w konkursie i odpowiedzieć na pytania konkursowe do 31 marca bieżącego roku.

Nowa promocja od PKO BP – ubezpiecz auto w aplikacji IKO

Do wygrania w konkursie jest 55 kart upominkowych. Promocja trwa od 17 lutego do 31 marca 2020 roku. Zwycięzcy otrzymają karty upominkowe do 15 maja 2020. Karta będzie ważna przez 24 miesiące od dnia jej aktywacji, a data jej aktywacji będzie podana wraz z informacją o przyznaniu nagrody powiadomieniem push w aplikacji mobilnej IKO lub drogą mailową – czytamy w komunikacie PKO BP.

Ubezpieczenia komunikacyjne są dostępne w aplikacji IKO od września zeszłego roku. Każde ubezpieczenie dostępne jest w 3 wariantach. Klient sam wybiera, z oferty której firmy zamierza skorzystać – nic nie stoi na przeszkodzie, aby OC wykupić w firmie X, a AC w firmie Y. Warto jednak pamiętać, aby dokładnie sprawdzić ceny w dostępnych ofertach, ponieważ w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych otrzymamy zniżkę za wykupienie pełnego pakietu.

PKO Bank Polski przygotowuje się także do uruchomienia platformy online do dystrybucji samochodów – to jeden z kluczowych elementów strategii PKO Leasing na lata 2020-2022. Serwis ma być zintegrowany z cyfrowymi kanałami PKO BP, aplikacją IKO i serwisem iPKO.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

ubezpiecz-samochod-w-aplikacji-iko-i-zyskaj-500-zlotych