Ubezpieczenie Życie i zdrowie przygotowało Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. Podstawą ubezpieczenia jest pakiet na życie, do którego klient może dobrać pakiet zdrowotny, szpitalny, wypadkowy, a także pakiet dla dziecka. Klient ma do wyboru nawet 300 tys. PLN na wypadek śmierci oraz do 150 tys. PL na wypadek nowotworu i innego poważnego zachorowania. Ubezpieczenie oferowane jest od roku w kolejnych kanałach sprzedaży banku.

Zdalne ubezpieczenie

– Możliwość zakupu ubezpieczenia Życie i zdrowie w aplikacji mobilnej to nowość w bancassurance. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów – mówi Wioletta Macnar, prezes Santander Aviva TUŻ S.A.

– Cieszymy się, że wprowadziliśmy do oferty tak elastyczny produkt na życie i zdrowie, który odpowiada na różne potrzeby naszych klientów. W zależności od ich wieku, stylu życia, czy też sytuacji rodzinnej mogą oni wybrać odpowiednią dla siebie ochronę. Umożliwienie zakupu ubezpieczenia samodzielnie przez internet czy aplikację mobilną jest bardzo istotne w dzisiejszych czasach, bo coraz więcej rzeczy robimy zdalnie – dodaje Joanna Borysiewicz, odpowiedzialna za bancassurance w Santander Bank Polska S.A.