Partner serwisu Visa dla biznesu

Z kartą Kantoru Walutowego Alior Banku zrelaksujesz się w oczekiwaniu na opóźniony lot

Fintek
Fintek
#Alior
Opublikowano: 23 grudnia 2019, 10:12 Aktualizacja: 23 grudnia 2019, 11:47

Klienci Kantoru Walutowego Alior Banku korzystający z karty wielowalutowej, w przypadku opóźnienia lotu o minimum dwie godziny, mogą bez opłat skorzystać z wybranych saloników lotniskowych na całym świecie. Wszystko dzięki usłudze Flight Delay Pass.

Usługa Flight Delay Pass dla klientów Kantoru Walutowego Alior Banku

Usługa Flight Delay Pass jest dostępna dla klientów Kantoru Walutowego Alior Banku, którzy są właścicielami karty wielowalutowej Mastercard. Jeśli lot opóźni się o 120 minut lub więcej, a linie lotnicze przekażą tę informację do systemu Flight Stats, posiadacz karty wraz z osobą towarzyszącą mogą bezpłatnie skorzystać z saloniku lotniskowego (tzw. business lounge) z napojami, przekąskami, prasą, Wi-Fi oraz stacjami ładującymi do urządzeń. Program LoungeKey umożliwia wejście do sieci ponad tysiąca salonów na lotniskach na całym świecie.

Usługa Flight Delay Pass dla klientów Kantoru Walutowego Alior Banku

Klient Kantoru Walutowego Alior Banku, który chciałby skorzystać z usługi, powinien zarejestrować swój lot online na stronie Flight Delay Pass. Gdy tylko w systemie pojawi się informacja o wymaganym opóźnieniu lotu, natychmiast zostanie wysłana do niego wiadomość e-mail i SMS wraz z kuponem LoungeKey.

Jeśli podróżuje z osobą towarzyszącą, ważne, aby podczas rejestracji lotu na stronie podał imię i nazwisko drugiego pasażera, by każdy z nich otrzymał indywidualny kupon. Nie ma ograniczenia co do liczby rejestrowanych lotów – np. lecąc na trasie Warszawa-Meksyk z przesiadką w Amsterdamie, można zarejestrować każdy odcinek lotu i skorzystać z saloniku zarówno w Warszawie, jak i w stolicy Holandii.

Karta wielowalutowa Alior Banku oferuje płatności w blisko 160 walutach w tym bezpośrednie płatności w 23 dostępnych w Kantorze Walutowym, zaś pozostałe waluty przeliczane są po kursie Mastercard i rozliczane na rachunku głównym karty. Karta jest bezpłatna w całym okresie ważności, pod warunkiem wykonania min. jednej transakcji w ciągu 6 miesięcy od dnia wysłania karty do klienta – wyjaśnia Alior w komunikacie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

usluga-flight-delay-pass-klientow-kantoru-walutowego-alior-banku