Partner serwisu Visa dla biznesu

Visa Checkout dostępna dla wszystkich płatników w Tpay.com

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Visa
Opublikowano: 25 maja 2018, 14:34 Aktualizacja: 7 lutego 2020, 13:12

Tpay wdrożył kolejną metodę płatności dla wszystkich merchantów – tym razem chodzi o rozwiązanie Visa Checkout. Tym samym każdy przedsiębiorca udostępniający płatności kartą, daje klientom możliwość wyboru nowej metody płatności w panelu transakcyjnym Tpay.com.

Wystarczy jednorazowe zapisanie dowolnej karty płatniczej w portfelu Visa Checkout, a następnie wybranie jednego przycisku i potwierdzenie płatności – bez konieczności przepisywania danych karty.

Visa Checkout w Tpay.com – jak to działa?

Visa Checkout dostępna dla wszystkich merchantów Tpay.com

Klient zakłada konto w portfelu Visa Checkout i wprowadza dane swoje oraz swojej karty płatniczej. Następnie podczas płatności wystarczy kliknąć w ikonę Visa Checkout (zdjęcie powyżej) i potwierdzić płatność przepisaniem kodu, otrzymanego SMS-em. Natomiast po stronie merchanta wdrożenie nie wymaga specjalnej integracji.

Wystarczy zapoznać się z dokumentacją techniczną na stronie Tpay.com. Wdrożenie Visa Checkout może przełożyć się na lepszą konwersję płatności dla sklepu internetowego, ponieważ im prostszy proces płatności, tym chętniej klienci dokonują transakcji.

Visa Checkout pozwalają na szybkie i bezpieczne transakcje w Internecie. Dane płatnicze klientów chronione są wielopoziomowym systemem zabezpieczeń. Jeżeli pojawią się problemy z niedostarczeniem towaru, lub usługa nie zostanie zrealizowana, to klientowi przysługuje chargeback – czyli procedura, pozwalająca na odzyskanie uiszczonej kwoty.

Tpay.com wdrożył tą usługę jako jedna z pierwszych firm w Europie. Visa Checkout działa na rynku 2014 roku. Obecnie jest dostępna na w 23 państwach – między innymi w USA, Australii i Kanadzie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

visa-checkout-dostepna-dla-wszystkich-platnikow-w-tpay-com