Dzięki Visa Oferty konsumenci mogą otrzymać automatyczny zwrot części wydatków za zakupy kartą Visa u partnerów programu. Aplikacja Visa Oferty jest dostępna dla wszystkich posiadaczy kart Visa, jednak ING zdecydował się ułatwić swoim klientom dołączenie do programu. Usługa jest dostępna bezpośrednio, po zalogowaniu do systemu Moje ING w zakładce Moje rabaty. Nie trzeba pobierać dodatkowej aplikacji na telefon ani podawać numeru karty. Co więcej, dla klientów ING przygotowano też specjalne oferty, niedostępne dla innych uczestników programu.

– Mamy nadzieję, że nasze najnowsze rozwiązanie, wdrożone wraz z organizacją płatniczą Visa, spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów i przełoży się na dalszy wzrost płatności bezgotówkowych. Za codzienne zakupy możemy płacić nie tylko kartą, ale także przy użyciu telefonu lub zegarka, do którego podpięta jest karta Visa. Takie formy płatności są nie tylko wygodne i bezpieczne, ale również dają możliwość uzyskania zwrotu części wydanych pieniędzy – mówi Barbara Borgieł-Cury, dyrektor Centrum Bankowości Codziennej w ING Banku Śląskim.

40 atrakcyjnych ofert

W programie Visa Oferty premiowane są transakcje realizowane zarówno kartą debetową, jak i kredytową.  Klienci banku będą mogli korzystać z blisko 40 atrakcyjnych ofert, w tym np.:

  • Circle K – 5% zwrotu,
  • Allegro – 10 zł zwrotu za zakupy o wartości 100 zł,
  • Skycash – do 50% zwrotu za bilety komunikacji miejskiej i kolei regionalnych,
  • H&M – 10 zł zwrotu za zakupy o wartości 100 zł,
  • Costa Coffee – do 25% zwrotu.

Liczba punktów handlowych i usługowych będzie rozszerzana na bieżąco, a oferty będą często się zmieniały. Żeby z nich skorzystać, należy je aktywować, czyli po prostu wyświetlić w Moim ING.