Partner serwisu Visa dla biznesu

W 2020 roku będzie tylko 7 niedziel handlowych

Fintek
Fintek
#Fintech#Technologie
Opublikowano: 2 stycznia 2020, 13:49 Aktualizacja: 2 stycznia 2020, 13:50

W 2020 roku będzie tylko 7 handlowych niedziel. Jeśli nie chcesz przegapić niedzieli handlowej, to skorzystaj z naszego kalendarza Google.

Kalendarz

W 2020 roku będzie tylko 7 niedziel handlowych. W 2019 roku w każdym miesiącu przynajmniej w jedną niedzielę można było handlować. Dwa lata temu – w co drugą. W 2020 roku nie będzie już tak różowo.

Koniec handlowych niedziel

W lutym, marcu, w maju, w lipcu, we wrześniu, październiku i w listopadzie sklepy będą zamknięte we wszystkie niedziele. Oczywiście głównie chodzi o sklepy wielkopowierzchniowe i galerie, bo mniejsze te sklepy, które pełnią funkcję placówek pocztowych lub tam, gdzie za ladą staje sprzedawca – będą czynne. Zobaczymy jak długo – bo politycy zapowiedzieli, że może dojść do zmian, które „uszczelnią system”.

Niemniej, na rynku pojawiają się już pierwsze sklepy samoobsługowe, którym zakaz handlu – na razie – nie jest straszny.

Dla tych, którzy są bardziej fintechowi, digitalowi i ogólnie lubią mieć wszystko pod ręką stworzyliśmy prosty kalendarz Google. Każdy kto ma telefon z Androidem lub po prostu korzysta z aplikacji „Kalendarz” od Google’a to po kliknięciu W TEN LINK i wyrażeniu zgody na dodanie kalendarza do swojej listy, będzie mógł zakończyć poszukiwanie innych rozwiązań, bo to powinno mu całkowicie wystarczyć.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

w-2020-roku-bedzie-tylko-7-handlowych-niedziel