22 marca 2018, 08:45:Kongres Sektora FinTech - II edycja - Hotel Polonia Palace, Aleje Jerozolimskie 45, 00-692 Warszawa, Polska

Promocja w ING. 0 zł prowizji i niższa marża dla przedsiębiorców

ING wspiera finansowanie terminali w ramach Programu Polska Bezgotówkowa, ale na jeszcze lepszych warunkach

Oferta specjalna „0 zł prowizji i niższa marża” dotyczy pożyczki bez zabezpieczenia. Oferta dostępna jest do 30 listopada br.

Ofertę „0 zł prowizji i niższa marża” cechuje minimum formalności – bank nie wymaga zaświadczeń z ZUS, US, faktur ani biznesplanów. Okres kredytowania wynosi do 10 lat.

Czytaj także: Katarzyna Fatyga, Diners Club – To naszą kartą dokonano pierwszej transakcji w Polsce

Pożyczkowe promocje dla przedsiębiorców w banku ING

Nie ma opłat za rozpatrzenie wniosku, udzielenie i wcześniejszą spłatę a marża jest obniżona w stosunku do standardowej oferty z 8% do 5,8% (w przypadku Profesjonalistów do 4,5%).

Wniosek można złożyć w następujący sposób:

  • przez system bankowości internetowej bądź na stronie internetowej banku – tylko dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą;
  • w dowolnym oddziale ING Banku Śląskiego;
  • u doradcy mobilnego.

W tym miejscu warto też przypomnieć o ostatniej inwestycji ING Banku Śląskiego, czyli wsparciu fintechu Twisto. Celem banku jest wprowadzenie na polski rynek nowej metody płatności w internecie „kup teraz, zapłać później”. Umowa jest częścią wartej 5 mln euro rundy inwestycyjnej Twisto, której przewodzi Grupa ING. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – ING inwestuje w fintech Twisto.

Podziel się artykułem
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone